Komořany žáci – Švábenice žáci 0:4 (0:3)

Sestava: Bednář – Behanovský, Dvořák, Pokorný, Kadlík – Hrnčiřík, Pozdíšek, M. Hanák, Cupák – Sedláček, P. Hanák

Střídali: Novák, Kaláb, Vojáček, Přikryl, Hladký, Zaoral

Branky: Pozdíšek 2x, Hanák P. 1x, Pokorný 1x

1.poločas:
Do Komořan jsme přijeli s cílem pokusit se urvat první 3 body v sezóně. Začali jsme náporem a domácí tým jsme zatlačili do hluboké defenzivy. První naší obrovskou šanci spálil Sedláček. Z druhé šance jsme se už radovali, když se střelou po zemi prosadil M. Pozdíšek. Netrvalo to ani 3 minuty a radovali jsme se podruhé. Tentokrát hezkou střelou pod břevno skóroval opět M. Pozdíšek. Za další 2 minuty jsme jásali již potřetí. Krásný průnik předvedl P. Hanák, který neomylně obhodil brankáře hostí a bylo to 0:3 v náš prospěch. Po této brance jsme do hřiště začali zapojovat i naše mladé hráče a starší jsme nechali odpočinout. Stále jsme si vytvářeli tlak na soupeře, ale další šance už gól nepřinesly. Poločas skončil 0:3

2.poločas
Druhý poločas začal jako ten první. Podařilo se nám rychle vstřelit čtvrtý gól, který přidal T. Pokorný střelou k tyči. Dále jsme diktovali hru, ale z mnoha šancí, co jsme si vytvořili, jsme nedokázali již žádnou využít. Do některých šancí se dostávali i naší mladí hráči např. L. Přikryl a J. Novák. Do kombinací se také zapojoval M. Vojáček. V obranné fázi výborně pracoval R. Hrnčiřík. Soupeř měl jednu velkou šanci, kdy hráč s číslem 10, šel sám na M. Bednáře, ale ten vynikajícím vyběhnutím soupeři šanci zmařil. Konec utkání se dohrával v poklidném tempu a nakonec skončil naším vítězstvím v poměru 0:4.

Zhodnocení trenéra:
Vstup do utkání se nám podařil jak jsem si přál. Dali jsme tři rychlé branky a tím jsme zlomili odpor soupeře na zvrat v utkání. Stále máme velké problémy s proměnování šancí. Přijeli jsme do Komořan s cílem získat první 3 body v sezóně a to jsme do puntíku splnili. Gratuluji klukům k prvnímu vítězství a pevně věřím, že není naše poslední. Také děkuji rodičům za podporu a za kulisu, kterou nám v hojném počtu v Komořanech vytvořili.