Ivanovice n/H žáci – Švábenice žáci 2:2 (1:0)
Sestava: Hrnčiřík, Behanovský, Dvořák, Cupák, Přikryl, Hanák P., Vojáček, Kadlík, Pozdíšek, Hanák M., Sedláček
Střídali: Kaláb, Zaoral, Derka, Novák
Zhodnocení trenéra:
1. poločas:
Utkání jsme začali velmi dobře a vytvořili sme si několik slibných brankových příležitostí. Bohužel ani jedna neskončila brankou. V 25. minutě utkání se z ojedinělé akce prosadili domácí pěknou střelou z velkého vápna. Konec poločasu 1:0 pro domácí.
2. poločas:
I druhý poločas jsme začali opět dobře a vytvořili jsme si několik standartních situací. Jedna z nich po rohu Sedláčka se po velkém závaru ve vápně podařila využít. Nejlépe se v dané situaci orientoval Adam Kaláb a vyrovnal na 1:1. Poté se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal a po průniku domácího Gütlera soupeř skóroval a ujal se vedení 2:1. Naše stálé úsilí a bojovnost se vyplatila pět minut před koncem utkání, kdy jsme se po krásné střele Zdeňka Sedláčka, do šibenice, dočkali zaslouženého vyrovnání. V závěru jsme mohli i rozhodnout, ale chybělo nám kus štěstíčka. A tak se oba soupeři rozešli smírně 2:2.
Pozápasové zhodnocení:
Kluci odvedli velmi bojovný výkon, který nám zajistil první bod v sezoně. Chtěl bych poděkovat všem svěřencům za to co v utkání předvedli, i když stále máme na hře co zlepšovat. Také děkuji všem rodičům i fanouškům za podporu, že nás přišli povzbudit a těšíme se na další utkání.