Web & Club NEWS Jaro 2010

Ahoj všem příznivcům našich stránek a kopané. S blížícím se začátkem nové sezóny budou i nějaké novinky na našem webu.
První novinka, která se týká především hráčů a vedení týmu áčka, je evidence docházky na tréninky. Tato sekce není přístupná normálním návštěvníkům stránek. Hráči, kteří jsou registrováni na našich stránkách, mají již nyní přístup do této sekce.
Odkaz naleznou po přihlášení úplně vpravo nahoře pod položkou ADMINISTRACE. Nově registrovaným hráčům bude tento přístup umožněn po registraci a mém povolení, že se jedná o hráče. Hráči nemohou podávat omluvenky přes web. Tuto možnost má pouze vedení týmu. Omlouvat se, je nutné přímo vedení týmu jiným způsobem.
Druhou novinkou bude pravidelně nepravidelné slovo trenéra áčka k dětí v týmu a jeho postřehy a komentáře, které budou uveřejňovány na těchto stránkách ihned jak bude mít potřebu něco sdělit.
Novinky z týmu áčka:
Trenérem mužstva se stal Miroslav Boniatti starší. Asistent trenéra je Josef Pýrek a vedoucím týmu Petr Krejčí. Managerem mužstva Michal Weiss.Jirka Judas je po operaci zad a tak mu přejeme brzké uzdravení. Posila do útoku se nám po operaci pomalu také uzdravuje a jde o Mirka Boniatti, který u nás již dříve působil. Do obrany se připravuje také posila, ale ještě není vše úplně uvařeno a upečeno. Po vytažení z trouby bude vše zveřejněno.
Novinky z klubu:
Dojde ke změně hrací doby našich domácích zápasů u áčka a to zpět na nedělní termín, pravděpodobně po obědě. Béčko by mělo hrát po áčku a žáci v sobotu odpoledne. Ještě není vše na 100% a všichni budou včas informováni.
Je zažádáno o dotace na revitalizaci hrací plochy a zda tato akce letos proběhne je momentálně ve hvězdách. Stavba nových kabin v tuto chvíli nepřipadá z finančních důvodů v úvahu. Na pořad dne tedy přichází postupná rekonstrukce stávající budovy. Jednotlivé kroky ještě nejsou upřesněny a vše je ve fázi plánování a shánění finančních prostředků. Finanční rozpočet klubu je momentálně vyrovnaný a provádí se pouze takové investice, které si může klub finančně dovolit. Děkujeme především za podporu Městysu Švábenice v čele se starostou Josefem Kubíkem a celou radou městyse. Děkujeme samozřejmě také všem podnikatelům, jednotlivcům a fanouškům, kteří přispívají na provoz celého klubu.