Vev. Bítýška – Švábenice

V tomto kole jsme zajížděli na půdu posledního mužstva a místo vítězství jsme odjeli na posledním místě tabulky. Veverská Bítýška – Švábenice 2:1 (0:0)Sestava: Milan Stěnička – Milan Gruber, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Petr Knap – Martin Novotný (70.min Tomáš Orel), Petr Deutsch, Miroslav Boniatti, Radim Kroutilík – Jakub Kapounek, Jan Hladký. Branka: 87.min Jan Hladký.Přihrávka: 87.min Petr Deutsch. Žluté karty: 37.min Jan Hladký, 67.min Petr Knap. Rohy: 3x.

Předpokládané vítězství se nekonalo. Díky nemocím jsme měli na střídačce pouze jednoho hráče. Na tvrdém hřišti bylo k vidění velmi mnoho tvrdých zákroků. Rozhodčí se rozhodl hru pouštět a naši hráči bohužel na tuto taktiku nebyli ochotni přistoupit. Snažili jsme se po celý zápas kombinovat a to se nám stalo osudné. Domácí bojovali jako o život a každý zákrok dojížděli až do konce, protože píšťalka rozhodčího zůstávala němá.  Pískal pouze, když byly v souboji ruce. Bohužel v prvním poločase nepísknul zásadní ruku ve vápně domácích, která byla evidentní a pomezní, který to měl přímo před sebou, na vzdálenost cca 5 metrů, naopak poradil hlavnímu, aby udělil Detta natcasino fokuserar framfor allt pa videoslots och spelautomater och det ar inget daligt utbud man kan stata med. za řeči žlutou kartu Honzovi Hladkému. Poločas tak skončil remízou.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Naší kombinační hrou jsme se dostávali pod tlak. Domácí nás nadále okopávali jako zahrádku a naši borci se před branku nemohli dostat. V 53.minutě kopali domácí roh, na který si naběhnul nikým nepokrytý Novotný a hlavou vsítil branku. První (ne)šance domácích a míč v naší síti 1:0

Ihned v 57.minutě bylo vymalováno. Ve středu hřiště si přebral vyražený míč domácí hráč a vyslal do brejku Sovu, který se nemýlil. Samostatný nájezd po chybě našeho stopera proměnil střelou pod břevno. 2:0.

Nedařilo se nám dostat před branku domácích, protože všechny pokusy končili faulem domácích. Jakýkoli pokus, tak byl ihned v zárodku zmařen a všichni naši hráči dostali, za pomoci rozhodčích, pořádně naloženo. Jediná přímočará akce se podařila až v 87. minutě. Peťa Deutsch vyslal středem hřiště Honzu Hladkého a ten se konečně trefil 2:1. Do konce utkání se nám již nepodařilo zápas zvrátit.