Pustiměř žáci – Švábenice žáci 5:1 (2:1)

Sestava: Bednář – Pokorný, Kadlík, Dvořák, Behanovský – Pozdíšek, Hrnčiřík, Cupák, Hanák P. – Hanák M., Sedláček

Střídali: Hladký, Přikryl, Novák, Vojáček, Kaláb, Zaoral

Branka: Sedláček

1. poločas:
Utkání začalo ve velmi dobrém tempu. Akce se střídali na obou stranách a bylo se na co dívat. Poprvé šla do vedení Pustiměř. Střela z vápna propadla M. Bednářovi z rukou a další domácí hráč po nedůrazu obrany doklepl střelu do prázdné branky 1:0. 3 minuty na to, po chybě domácí obrany a dobrém důrazu M. Pozdíška a jeho hezké přihrávce se dostal do šance Z. Sedláček, který obstřelil brankáře. Bylo vyrovnáno 1:1. Poté se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal. Těsně před koncem prvního poločasu se domácím povedla pěkná kombinace, která dgfev online casino vyústila v druhý gól v naší brance 2:1.

2. poločas
Do druhého poločasu jsme vstoupili velice aktivně a během prvních 10 minut jsme šli třikrát sami na brankáře, ale dvakrát Sedláček a jedenkrát Pozdíšek ve velkých šancí selhali. A to se později ukázalo jako klíčový moment zápasu. V polovině druhého poločasu soupeř další střelou z hranice velkého vápna skóroval již potřetí a stav se měnil na 3:1. Po této brance jsme již hráli vabank a akce i šance se střídali na obou stranách. Domácí Pustiměř, ale v koncovce byla jednoznačně důraznější a v závěru jsme bohužel ještě dvakrát inkasovali po dvou krásných střelách. Konec utkání 5:1.

Zhodnocení trenéra:
Dojeli jsme do Pustiměře s cílem pokusit se odvézt nějaký bod. Utkání z naší strany nebylo moc povedené. Klíčový zlom v utkání byl začátek druhého poločasu, kdy se nám nepodařilo dát ze třech vyložených šancí, ani jednu. Naopak soupeř byl stoprocentně produktivní. Pustiměř nám udělila lekci, jakým stylem se mají proměňovat šance. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství. Naším klukům chci vzkázat “hlavy vzhůru a těšme se spolu na dalšího soupeře.  ŠVÁBENICE JOO !!!