Švábenice – Vícemilice

Zdravím. Za pěkného počasí a početné návštěvy fanoušků se u nás představilo mužstvo ze sedmého místa tabulky. Švábenice – Vícemilice 4:0 (2:0). Sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Hrda – Hladký L, Novotný, Judas, Stříž H. -Hladký H, Boniatti. Střídání: 54 min. M. Gruber – H. Stříže, 67 min. J. Stříž – P. Novotného. 77 min. M. Jiříček – H. Hladkého. Branky: Boniatti 2x. Judas 2x. Přihrávky: Hladký H. 2x, Jičinský 1x, Hladký L. 1x. Rohy: 5:1.

Velké nasazení a důraz všech hráčů našeho mužstva, zatlačilo soupeře na svoji polovinu a začly se rodit šance. V 6 min. Pokorný našel H. Hladkého, který poslal do brejku Boniattiho, který šel sám na brankaře, ale nedal. V 7 min. po rohu L. Hladkého, nepřesně zakončuje Jičinský. Také hosté se dostávají do koncovky a v 15 min. zachraňuje reflexivním zákrokem Stěnička. V 19 min. dlouhý výkop Stěničky spracoval H. Hladký, po jeho souboji ve vápně, zahrál hostující obránce rukou a následnou penaltu proměnil bezpečně Judas. 1:0. Další tutovku ve 22 min. zazdil Boniatti, kdy sám před brankařem nedal. Ve 23 min. Boniatti další vyloženou šanci neproměňuje. Naše nátlaková hra slavila opět úspěch v 43 min. Jičinský zahrává trestný kop za obranu hostů, kam si naběhl Boniatti a jeho lob na zadní tyč skončil v brance. 2:0.

Druhý poločas začal tak jak první skončil. Naši hráči kontrolovali hru a soupeř se nezmohl na žádnou kloudnou akci. V 76 min. bylo rozhodnuto. Na krásnou přihrávku L. Hladkého si naběhl Boniatti a jeho střela skončila v síti 3:0. Stav utkání upravuje Judas, když minutu na to, v 77 min. po nezištné přihrávce H. Hladkého proměňuje svou šanci 4:0. Konec utkání jsme odehráli v klidu a pohodě. Za zmínku stojí 18 střel našich hráčů na hostujícího branaře. Dobrá pozvánka na sobotní utkání do Vážan.