Švábenice – Vícemilice

Zdravím. Po čtrnácti denní přestávce, zaviněné přeložením utkání s Radslavicemi, jsme pokračovali na vítězné notě. Další, již patnácté utkání bez porážky nás stálo hodně sil. Švábenice – Vícemilice 2:1 (1:0) Sestava: M Stěnička – P Knap, M Jičinský, J Judas, M Gruber – J Stříž, L Hladký, P Novotný, J Pokorný – H Hladký, R Jičinský. Střídali: H Stříž za J Stříže. Š Hladký za H Hladkého. Branky:  R Jičinský 2x. Přihrávky: J Pokorný 2x. Střela na bránu: 8x. Centry: 16x. Rohy: 8:1.

Velké očekávání, jak hráči vstoupí do zápasu. Kombinační hrou jsme se dostávali na soupeřovu polovinu, ale v koncovce se ne a ne prosadit. Až ve 30 min. se podařila perfektní akce. L Hladký posílá kolmici mezi dva beky na J Pokorného, ten byl ve vápně sražen a nařízenou penaltu R Jičinský bezpečně proměňuje 1:0.

Hostům, kteří vsadili vše na obranu, vycházela defenzivní taktika, ale přesto některé akce volaly po brance. Ta padla v 58 min. L Hladký vyslal do brejku J Pokorného, který v souboji s obráncem získal míč. Následná přihrávka pod sebe na R Jičinského, který s přehledem zvyšuje na 2:0.
Další stoprocentní šance v 69 min. L Hladký dává do lajny na J Stříže. Po jeho průniku a parádním centru se do koncovky dostává P Novotný. Jeho střela z malého vápna končí vedle. Nedáš dostaneš. Z ojedinělého protiútoku, v 84 min., dokázal soupeř snížit na konečných 2:1.

V tomto zápase se nám nedařilo v koncovce a také neúčast nemocného Boniattiho byla citelně znát. Další utkání v sobotu. Křižanovice.

Tak zas někdy příště.

Trenér – MB.

Vytvořeno 18. 9. 2010 21:01