Švábenice – Křižanovice

Zdravím. Soupeř, který na jaře ve Švábenicích uhrál bod, dnes neměl jedinou šanci. Tentokrát 16. utkání bez porážky v řadě, mnoho krásných akcí na jeden dotek, skvělá koncovka a brankostroj J Pokorného, to všechno sledovali nadšení diváci při hodovém zápase ve Švábenicích. Švábenice-Křižanovice 7:0 (2:0)Sestava: M Stěnička – P Knap, M Jičinský, J Judas, M Gruber – J Stříž, L Hladký, P Novotný, J Pokorný – H Hladký, R Jičinský. Branky: J Pokorný 4x. R Jičinský 1x. H Hladký 1x. Š Hladký 1x. Přihrávky: J Judas 2x. J Stříž 2x. R Jičinský 1x. L Hladký 1x. H Stříž 1x. Střídání: 65 min. Š Hladký za R Jičinského. 71. min. H Stříž za P Novotného. Střely na bránu: 20x. Centry: 35x. Rohy: 10:4.

Tak jak to začíná být u nás normální, hosté se usadili na své polovině a jediný útočník se snažil o překonání naší obrany, kterou s přehledem řídil M Jičinský. Naše hra založená na rychlé kombinaci s podporou krajních hráčů dělala hostům velké problémy. Svůj brankostroj nastartoval J Pokorný již ve 12. min. L Hladký vyvezl míč z obrany na soupeřovu polovinu, poslal uličku na Pokeca, který z levé stranytvrdou střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání na 1:0.

Mezi 17. – 19. min. další tutovky J Pokorného , P Novotného, R Jičinského  zůstaly nevyužity a tak se dostali ke slovu i hosté po rohovém kopu v 25. min., který nedokázali zužitkovat. Jak se hraje důrazně na hostující obránce, předvedl ve 34. min. R Jičinský. Po získání míče v tvrdém souboji s bekem, předložil míč do koncovky H Hladkému, který zvyšuje na 2:0.
40. min. a další závar před soupeřovou brankou. L Hladký našel R Jičinského, který byl faulován ve vápně. Následnou střelou z penalty trefil Bary tyč a ani další dorážky neskončily v síti. To hosté ještě nečekali, co je čeká ve druhém poločase.

Ve 46. min. po faulu, rozehrál míč J Judas na J Pokorného, který křižnou střelou zvýšil na 3:0.
Další pohlednou akci začal H Hladký v 52. min. Jeho přihrávku si zpracoval J Stříž, pronikl do vápna, kde jeho centr zakončil J Pokorný 4:0.
Běžela 56. min. a kolotoč před soupeřovou brankou pokračoval. J Judas dává za obranu na J Pokorného, jeho střelu vyráží brankař na břevno, od kterého se míč odráží před J Stříže, který nachází R Jičinského. Bary si vychutnal koncovku do prázdné branky 5:0.
To nebylo vše. V 72. min. po přihrávce J Judase si posunul míč levý záložník J Pokorný a svůj super výkon korunoval již čtvrtou brankou v tomto zápase 6:0. (Pro tebe KoKo a tvé vrabčáky. To je to řešení, překvapení a nová koncepce. Už konečně chápeš? Diskuze č.5.)
Ovšem nejhezčí branka padla v 83. min. Po super rychlé kombinaci na jeden dotek, kdy soupeř jen zíral, padla sedmá branka. P Knap z první na H Hladkého, ten prodloužil na J Judase, jeho narážečka se Š Hladkým na H Stříže, který střílel na bránu. Jeho střelu branař vyrazil před sebe, kam si naběhl 17 letý Štěpán Hladký a jeho dorážka za velkého jásotu fanoušků skončila v síti. 7:0.

Utkání se vydařilo a teď v úterý do Radslavic.

Tak zas někdy příště.

Trener – MB.

Vytvořeno 26. 9. 2010 12:20