Švábenice – Lysovice

Zdravím. A je to tady. Konečně jsme ukázali všem fanouškům i těm nepřejícím, že jsme nastoupili správnou cestu a že bylo jenom otázkou času kdy se se svou hrou prosadíme. Mužstvo ze čtvrtého místa tabulky jsme přehráli rozdílem třídy. Švábenice – Lysovice 6:0 (2:0)

Sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Hrda – Stříž J., Novotný, Judas, Stříž H. – Hladký H., Boniatti. Střídal: 64 min. Gruber – Stříže J. a v 76 min. Jiříček J. – Stříže H.

Branky: Boniatti 2 x, Stříž J. 1 x, Hladký H. 1 x, Gruber 1 x, Jiříček J. 1 x
Přihrávky: Stříž J. 2 x, Judas 1 x, Boniatti 1 x, Hladký H. 1 x, Gruber 1 x
Rohy: 3:1

První minuty utkání nenasvědčovaly tomu, že soupeře tak rozstřílíme. Naši ofenzívu začal velmi dobře hrající Knap, když v 10 min. našel centrem Hladkého H., který hlavou trefil břevno. Vzápětí na to v 11 min. po ose Judas, Boniatti, doráží do brány Stříž J. 1:0. V 17 min. si Boniatti naráží se Střížem J. a po tečované střele zvyšuje na 2:0. Uklidnění – domácí hráči kontrolovali hru, ale opět několik chyb v obraně dávaly soupeři šanci ke skórování. 56 minuta rozhodla o utkání. Boniatti přetáhl centr, kam si naběhl Stříž J. a jeho vrácený centr zakončuje Hladký H. 3:0. Uběhly čtyři minuty a Boniatti v 60 min. po přihrávce Judase, krásným lobem upravuje na 4:0. Soupeř se snažil o zvrat v utkání, ale rozjeté domácí hráče už nedokázal zastavit. V 82 min. zahrával Judas roh a po signálu na Hladkého H. zakončuje Gruber ze skrumáže na 5:0. Hřebík do rakve zasadili naši hráči soupeři z Lysovic v 90 min., když opět Judasův roh prodloužil Gruber do vápna a Jiříček J. s pomocí teče, hostujícího hráče upravil na konečných 6:0. Zasloužené vítězství po zlepšeném výkonu celého mužstva je příslibem do dalších utkání.