Švábenice – Křižanovice

Zdravím. Švábenice – Křižanovice 0:0. Sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Hrda – Jiříček J., Hladký L., Novotný, Stříž J. – Hladký H., Boniatti M. Střídali: 46 min. Gruber za Jiříčka, 61 min. Judas za Hrdu, 68 min. Stříž H. za Hladkého H. Rohy: 7:1

Málo povedených akcí v prvém poločase. V 9 min. se dostává po narážečce H. Hladkého do šance Boniatti ale nedal. V 17 min. po hrubce ve středu pole trefují hosté tyč. Ve 20 min. Novotný obešel 2 hráče, faul ve vápně, ale rozhodčí mlčí. Po následném rohu se dostal do tutovky Jičinský, ale netrefil bránu. Druhý poločas začínáme rohem, ale bez úspěchu. V zápětí další hrubka naší obrany, ale soupeř netrestal. Postupem času jsme zatlačili soupeře před vlastní branku, ale hostujícího brankaře jsme nepřekonali. V nervozním závěru, který hosté odleželi na távníku a nepřesný sudí jim to toleroval, byl vyloučen po 2 žluté kartě L. Hladký. Celkově se hra zlepšila, ale zase se nedaří v koncovce. A to rozhoduje.