Švábenice – Komořany

10.kolo 14.10.2001 Švábenice:Komořany 3:1
Áčko doma čekalo mužstvo slabších Komořan. Zápas začal jednoznačně výborným výkonem z naší strany. Hned v úvodu jsme vstřelili gól po nepřímém kopu, který nakrátko rozehrál Rosťa a Tonda Navrátil se nemýlil. Druhý gól padl po centru Rostě z pravé strany a hlavičce Mirka Válka. Hráč Komořan se snažil míč ještě vykopnout, ale místo toho míč zavěsil do šibenice. 2:0 skončil poločas. V druhém poločase byla hra více vyrovnaná. Po jednom rohovém kopu vznikla tzv. ” trma vrma”, z které jsme dostali gól. Nakonec jsme vstřelili třetí uklidňující gól opět po přihrávce Rostě. Po přečíslení obrany přihrál z levé strany před branku, kde byli tři naši hráči úplně sami a Petr Obruča se nemohl zmýlit. 3:1. Rozhodčí podal otřesný výkon a výrazně ovlivnil utkání. SESTAVA: Stěnička, Sedlařík, Hanák, Weiss, Šiška, Hrda, Válek, Navrátil (Obruča Petr), Pištělka, Sádlík, Hrnčiřík. BRANKY: Navrátil, Válek, Obruča Petr.