Švábenice – Chvalkovice

Sokol Švábenice – TJ Sokol Chvalkovice na Hané 2:0 (1:0)

30.04.2016 16:30, 20.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky: 3. F. Navrátil , 48. P. Navrátil

Sestava: 

Sokol Švábenice:  P. Knap – P. Novotný, R. Novotný, P. Navrátil, R. Dvořák – M. Novotný, Z. Hrda, J. Stříž, R. Hrnčiřík – F. Navrátil, Š. Hladký

TJ Sokol Chvalkovice na Hané: K. Vybíral (46. Z. Pouzar) – Šášek, J. Novák, D. Neckář, R. Moravec – T. Churý, J. Pospíšil, J. Hradil, J. Pospíšil – J. Valach, V. Baranay (70. D. Churý)

ŽK: 69. P. Navrátil – 67. R. Moravec
Hráči zápasu: P. Pataki – M. Weiss.
Místo: Švábenice. Počet diváků: 105. Rozhodčí: MÜLLER Jan.

Švábenice naplno bodovaly
Po třech nerozhodných výsledcích v posledních kolech se, na jaře dosud neporažené mužstvo Švábenic, dočkalo plného bodového zisku na úkor Chvalkovic na Hané. 

Rychlé vedení domácího mužstva
Domácí mužstvo se již ve třetí minutě zápasu dostalo do vedení brankou Filipa Navrátila. I potom si domácí udržovali mírnou převahu, ale brankově ji vyjádřit nedokázali. Hosté svoje šance také nedokázali proměnit a tak první poločas skončil jednobrankovým vedením domácího mužstva.
Opět rychlý gól domácích
Navlas stejně jako první poločas začala i druhá část utkání. Po třech minutách druhé půle domácí mužstvo zvýšilo vedení na dva nula. Tentokrát byl úspěšným střelcem Patrik Navrátil. Za tohoto stavu se hostující mužstvo velmi snažilo s nepříznivým výsledkem něco udělat. Dokázalo si vytvořit několik dobrých brankových příležitostí. Bohužel pro hosty, své příležitosti ani Tomáš Churý, ani Josef Hradil a ani Jiří Valach nedokázali proměnit. Přestože ani domácí již další branku nevstřelili, dotáhli závěr zápasu k zaslouženému vítězství.

Ohlasy k zápasu

Sokol Švábenice
Roman Novotný – vedoucí mužstva: Myslím si, že o našem vvítězství rozhodla rychlá branka v úvodu druhého poločasu. V závěru jsme se sice museli bránit závěrečnému náporu hostů, ale protože svoje šance neproměnili, bylo naše vítězství zasloužené.

TJ Sokol Chvalkovice na Hané
Lubomír Vašina – sekretář: Vzhledem k tomu, že jsme tentokrát ani jednu z našich šancí nedokázali proměnit, je vítězství domácího mužstva naprosto zasloužené.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62689/