Drnovice B – Švábenice

FK Drnovice B – Sokol Švábenice 1:1 (0:0)

24.04.2016 16:00, 19.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky:
47. D. Polášek – 70. P. Navrátil

Sestava: 

FK Drnovice B: M. Raška – V. Polišenský, I. Drbal, J. Gottvald (60. V. Zbořil, J. Weber- J. Weber, O. Böhm, D. Švanda, R. Pytela, P. Pataki – J. Raška (46. D. Polášek), J. Weber

Sokol Švábenice: P. Knap – T. Orel (74. J. Stříž) , M. Weiss, P. Navrátil, R. Dvořák – M. Novotný, R. Novotný (87. M. Bednář), Z. Hrda, R. Hrnčiřík – Š. Hladký, F. Navrátil (46. J. Hladký)

ŽK: 30. J. Weber – 30. M. Novotný.
Hráči zápasu: P. Pataki – M. Weiss.
Místo: Drnovice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Raus Milan.

Béčko Drnovic nadále ztrácí body
Po domácí remíze s Lysovicemi a porážce v Pustiměři, nedokázalo mužstvo FKD “B” zvítězit ani v dalším utkání doma se Švábenicemi.

Hosté měli k vedoucímu gólu hodně blízko
Úvod utkání patřil hostujícímu mužstvu, které si vypracovalo několik rohových kopů a standardních situací. Domácí mužstvo i v trochu pozměněné sestavě lépe kombinovalo a zaměsnávalo hostující obranu centrovanými míči z obou stran hřiště. Do úplně vyložených příležitostí, ale dobře organizovaná obrana Švábenic domácí hráče nepouštěla. Naopak to byli hosté, kteří po dobře zahraném rohovém kopu hlavičkou nastřelili tyč domácí branky a kapitán domácího mužstva Vlastimil Polišenský odražený míč dopravil do bezpečí. Asi největší šanci domácích měl po pěkné kombinační akci Dušan Švanda, ale jeho střela se do branky Petra Knapa nevešla.
Vydařené střídání domácích
Do druhého poločasu nahradil Jakuba Rašku v útoku domácího mužstva Daniel Polášek. Hned ve čtyřicátésedmé minutě jej poslal do samostatného úniku svojí přihrávkou Patrik Pataki a Dan Polášek prostřelil hostujícího brankáře. Po vedoucí brance se domácí uklidnili a získali ještě větší herní převahu, ale další brankové příležitosti nedokázali proměnit. V sedmdesáté minutě, při jednom z rychlých protiútoků hostí, nedokázal v souboji s hostujícím útočníkem vyrazit po dlouhém centru míč do bezpečí Mirek Raška a Patrik Navrátil jej hlavou dorazil do opuštěné branky. Domácí hráči se snažili strhnout vedení na svoji stranu. Když už se jim podařilo míč, Oldřichem Böhmem do branky dostat, rozhočí gól pro ofsajd neuznali. Po centru Jozefa Webera míč tancoval po břevnu branky Petra Knapa a rozhodnout mohl po další gólové přihrávce Patrika Patakiho Josef Weber mladší, ale jeho tečovaná střela skončila nad hostující brankou.

Ohlasy k zápasu

FK Drnovice B
Vlastimil Polišenský – hrající trenér: V posledních zápasech si nedokážeme vypracovat tolik brankových příležitostí, abychom si mohli dovolit nepřesné a nedůrazné zakončení. Naše územní převaha je stále velká, ale bez vstřelených gólů nemůžeme vyhrát.

Sokol Švábenice
Michal Weiss – hrající trenér: Za dnešní výkon bych chtěl klukům poděkovat, někteří nastupovali neúplně doléčení a jsem rád, že utkání vydrželi do konce. Bod je pro nás velmi cenný, hlavně proto, že máme velké problémy se sestavením mužstva. Rád bych poděkoval i domácím hráčům za slušnou hru a rozhodčímu Milanu Rausovi za dobře zvládnuté utkání.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62709/