Švábenice – Chvalkovice na Hané

3.kolo 25.8.2002 16:30 Švábenice : Chvalkovice na Hané 3:4 (1:0), Petr Novotný, Milan Stěnička, Michal Hladký.
Áčko doma přivítalo hráče Chvalkovic na Hané. V prvním poločase jsme soupeře přehrávali a hráči si zasloužili pochvalu. První gól vstřelil Petr Novotný. Poločas tak skončil 1:0. V druhém poločase jsme pokračovali dobrou hrou a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Další branku vstřelil Michal Hladký po přímém kopu Tondy Navrátila. Potom přidal další gól lobem Milan Stěnička. Stav byl 3:0 a do konce zbývalo asi 30 minut. Přestali jsme úplně hrát. Nevyhráli jsme ani jeden souboj. Nedokázali jsme nic odkopnout a přesněji přihrát. Úplně jsme odešli. Chvalkovicím se podařilo nás převálcovat a vstřelit nám 4 branky. Prohráli jsme tak 3:4. SESTAVA: Indra, Navrátil, Weiss, Dvořák, Hanák, Novotný Petr, Pištělka, Kouřil (Vymazal),Michal Hladký (Obruča Petr), Stěnička, Hrnčiřík. BRANKY: Petr Novotný, Milan Stěnička, Michal Hladký.