Slavíkovice – Švábenice

2.kolo 18.8.2002 16:30 Slavíkovice : Švábenice 1:3 (0:1), 2x Milan Stěnička, Miroslav Válek
Áčko zavítalo na hřiště Slavíkovic. Hned v úvodu vstřelil první gól Milan Stěnička. Po celý zbytek poločasu jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvářeli jsem si další šance, které zůstaly nevyužity. Poločas tak skončil 1:0 pro nás. V druhém poločase jsme předváděli i nadále solidní výkon, který opět Milan Stěnička proměnil v další gól 2:0. Asi 20 minut před koncem byl ve vápně faulován Fik a Tonda Navrátil odpískanou penaltu neproměnil. 10 minut před koncem jsme po přímém kopu dostali gól na 2:1. Menší drama zakončil v nastaveném čase Mira Válek naším třetím gólem. Zápas tak skončil naším vítězstvím 3:1. Všichni kluci si zaslouží za svůj předvedený výkon pochvalu. SESTAVA: Indra, Navrátil, Weiss, Dvořák, Hanák, Válek, Novotný Petr (Vraťa Novotný), Pištělka, Kouřil (Obruča Petr), Stěnička, Hrnčiřík. BRANKY: 2x Milan Stěnička, Mirek Válek.