Švábenice – Čebín

Švábenice – Čebín 4:0 (3:0) Sestava: Petr Uhlíř – Petr Knap, Milan Gruber, Petr Kabele (83.minuta Filip Navrátil), Petr Deutsch (78. minuta Tomáš Orel) – Vojtěch Kabele, Jiří Stříž, Jan Stříž (70. minuta Patrik Navrátil), Martin Novotný (63. minuta Štěpán Hladký) – Jiří Pospíšil, Jan Hladký (85. minuta Jaromír Štěrba) Branky: 28. minuta Petr Deutsch (penalta), 33. minuta Vojtěch Kabele, 42. minuta vlastní, 67. minuta Milan Gruber (penalta) Asistence: 28. a 42. a 67. minuta Jan Hladký, 33. minuta Petr Knap Žluté karty: 54. minuta Jan Stříž, 64. minuta Jan Hladký.

Z posledního vzájemného utkání jsme měli hostům co vracet. Od prvních minut bylo k vidění mnoho osobních soubojů a hra neměla takový spád. Nervozita byla na obou stranách a docházelo k vyhroceným situacím.

První náznak šance přišel až v 21. minutě, když střelu pronikajícího Jirky Contact your insurance provider to find out if attending traffic driving license test will make you eligible for a discount on auto insurance rates. Pospíšila srazil v poslední chvíli domácí obránce.

V 28. minutě se hostům jeden z faulů vymstil. V pokutovém území byl faulován Honza Hladký a Petr Deutsch se ze značky pokutového kopu nemýlil. Vedli jsme 1:0.

Za dalších 5. minut se skóre měnilo znovu. Martin Novotný zahrával roh. Tísněný Petr Knap hlavičkou trefil pouze břevno a osamocený Vojta Kabele hlavou poslal míč do sítě Čebína. Vedeme 2:0.

Ve 42. minutě jsme vedli již 3:0. Po rychlé akci po lajně centroval Honza Hladký do vápna a hostující obránce překvapil všechny zúčastněné. Nešťastně posunul hlavou míč do vlastní branky.

Hosté se v první půli dostali pouze do jedné šance po naší chybě v obraně. Poločas 3:0.

V druhé půli jsme nemuseli nikam spěchat. Hráli jsme zodpovědně zezadu a snažili se hrát bez chyb. Hosté se díky našemu soustředění nedostávali do žádných šancí a pološance se nám dařilo pokrývat.

V 67. minutě vsítil další branku Milan Gruber, již z druhého pokutového kopu tohoto utkání. Minutu předtím byl totiž ve vápně sražen Honza Hladký a hostující Antonín Havlín musel po druhé žluté předčasně do sprch. Vedli jsme 4:0.

Utkání se dohrávalo již více v klidu a pouze jsme si hlídali výsledek.

V závěru utkání šel sám na brankaře ještě Patrik Navrátil, který svou šanci nevyužil.

Utkání skončilo na šance 2:1. Konečný výsledek na branky byl přesto 4:0.