Švábenice – Bohdalice

Poslední jarní derby jsme odehráli na domácím hřišti. Výsledkově nám toto derby tentokrát nevyšlo. Švábenice – Bohdalice 1:2 (0:0) Sestava: Milan Stěnička – Lukáš Hladký, Jan Stříž, Jakub Kapounek, Tomáš Orel – David Lukeštík, Jiří Pokorný, Jiří Stříž,  Štěpán Hladký – Jan Hladký (81. min. Petr Novotný), Martin Novotný Branka: 57. min. Martin Novotný Asistence: 57. min. David Lukeštík Žluté karty: 21. min. Jiří Pokorný, 73. min. Lukáš Hladký Rohy: 4x

V prvním poločase se nám podařilo vypracovat několik velmi slibných šancí, ale nepodařilo se dostat míč do sítě. Vždy došlo v koncovce k nedůrazu, nepřesnosti, nebo k dobrému zákroku gólmana hostů. Hosté si vyloženou šanci nevypracovali, tak skončil poločas remízou.

V druhém poločasu zvýšili hosté aktivitu a začli se také dostávat do šancí. Ihned první z nich využil Kummer v 50. minutě utkání. Prohráváme 0:1

Po pěti minutách již prohráváme z nohy Kolečkáře 0:2, kdy se nepodařilo zachytit jeho rychlý únik po kraji hrací plochy. Dvě rychlé brejkové situace a prohráváme 0:2.

O dvě minuty později se skóre měnilo znovu. Po rychlé kombinační akci přihrál David Lukeštík Matesovi Novotnému, který se s tím moc nemazal a dostal míč do sítě. Sníženo 1:2.

V 74. minutě byl k vidění zbytečný faul hostujícího Pospíšila a červená karta v ruce hlavního rozhodčího. Hosté tak dohrávali v 10 lidech.

Zbytek poločasu jsme se snažili vstřelit alespoň vyrovnávací branku, což se nepodařilo. Remíza by tomuto derby slušela více.