Švábenice B – Račice

14.kolo 7.4.2002 Švábenice B:Račice 2:1

Béčko doma čekalo překvapení hned v úvodní minutě utkání. Skoro hned z výkopu se dostal ke střele hráč Račic (momentálně poslední mužstvo tabulky) a pěknou střelou do šibenice zajistil vedení Račic 1:0. Trochu nás to zaskočilo, ale nepoložilo. Snažili jsme se soupeře zatlačit a do půle alespoň vyrovnat. Do šancí jsme je nepouštěli a spíše si je vytvářeli. Pak přišel rohový kop, který kopal Radek Obruča, Jarek Doleček přetažený míč vrátil přímo do ohně kde byl připravený Radim Kříž a ten ho dopravil do sítě. Vyrovnáno 1:1. Nadále jsme si vytvářeli standardní situace, ze kterých jsme byli velmi nebezpeční. Potvrdilo se to po přímém kopu, kopaném opět Radkem Obručou, až z vlastní půle. Jarek Doleček hlavou prodloužil a rychlonohý a nesmrtelný Skalda míč dostal do sítě Račic. Půle tak skončila 2:1 pro nás. V druhém poločase byly Račice více nebezpečné a také se dostávali do šancí. My jsme si vytvořili také několik šancí. Např. v jednu chvíli se řítil sám na gólmana David Dragoun. Po standardkách jsme měli ještě několik šancí. Gól už se ani jednomu mužstvu nepodařilo do konce utkání vstřelit a zápas tak skončil naším prvním jarním vítězstvím 2:1. SESTAVA: Trněný, Kuška, Rejpal (Šebesta), Michal Novotný, Kudlička (Mirek Obruča), Kříž, Pištělka, Radek Obruča, Kouřil (Dragoun), Doleček, Skácel. BRANKY: Kříž, Skácel