Pustiměř – Švábenice B

15.kolo 14.4.2002 Pustiměř:Švábenice B 1:2

Béčko je něco jiného. Nikdo si na nic nehraje, teda kromě Piliny. Nějak se nám začalo v béčku dařit a tak jsme si přivezli tři body z horké škváry v Pustiměři. První půlka byla z naší strany dost solidní. Pustl jsme nepouštěli před naši branku. Rosťa, Skalda, Fík a Mira Obruča jim pěkně zatápěli před jejich brankou. Občas nevěděli kde jim hlava stojí. Byla to paráda. Po jednom rychlém autovém vhazování si Fík narazil se Skaldou, poslal míč do vápna, kde si pěkně zběhnul Rosťa a v 17 minutě jsme vedli 1:0. Měli jsme ještě několik šancí, které se nám již nepodařilo využít. Soupeř byl bezzubý. Hra byla díky škváře rychlá a nám to v celku vyhovovalo. Druhou půlku jsme vydrželi hrát stejně pouze pět minut. Pak na nás Pustl vlítnul a po 20 minutách neustálého tlaku jsme dostali po zachrápání vyrovnávací gól. Začali jsme hrát na brejky a zbytečně se nepouštěli do bezhlavého útočení. Pustiměř taky ochabnul a nedostával se už do šancí. Pak přišla opět Rosťova chvilka. Zahrál roh přesně na zadní tyč, kde stál jako vždycky Skalda. Nekompromisně zavěsil. Vedli jsme 2:1 a tenhle stav jsme dokázali ubránit až do konce zápasu. SESTAVA: Trněný, Kuška, Dobeš, Michal Novotný (Rejpal), Šebesta, Kříž (Kudlička), Mirek Obruča, Pištělka, Derka, Hrnčiřík (Kubík), Skácel. BRANKY: Hrnčiřík, Skácel