Statistika přípravy

Zdravím. Máme za sebou odehráté 4. přípravné utkání a tak vám předkládám trošku statistiky. 4 zápasy odehráli: Jičinský Michal, Pokorný Jiří, Dvořák Roman, Orel Tomáš, Hladký Lukáš, Stříž Jan. 3 zápasy: Knap Petr, Novotný Petr, Stříž Jiří, Hladký Jan. 2 zápasy: Stěnička Milan, Veselý Pavel, Jiříček Martin, Hrda Zdeněk, Jiříček Josef.

Ve 4 utkáních jsme 2x vyhráli a 2x prohráli. Skóre: 10:12. V 1. poločasu, jsme vstřelili 9 branek, v 2. poločasu 1. V 1. poločasu jsme obdrželi 3. branky, v 2. poločasu 9.
Střelci branek: Novotný Petr 3x, Stříž Jirka 2x, Hladký Lukáš 1x, Jičinský Michal 1x, Stříž Jan 1x, Orel Tomáš 1x, Jiříček Martin 1x.
Přihrávky na branky: Stříž Jan 4x, Stříž Jirka 3x, Hladký Lukáš 1x, Veselý Pavel 1x.
Celkem: Stříž Jirka 5x, Stříž Jan 5x, Novotný Petr 3x, Hladký Lukáš 2x, Orel Tomáš 1x, Jiříček Martin 1x, Jičinský Michal 1x, Veselý Pavel 1x.
A ještě treninky. Bylo doposud 33 treninkových jednotek. Pokorný Jiří 33x, Hladký Lukáš 32x, Stříž Jan 32x. Tak zas někdy příště. Trener – MB

Vytvořeno 14. 3. 2010 15:25