Švábenice – Zborovice

Zdravím. Další utkání zimního turnaje jsme odehráli s mužstvem 1. A třídy Zborovice. Sestava našeho mužstva Stěnička M – Knap P. Jičinský M. Pokorný J. Dvořák R. – Orel T.Hladký L. Hrda Z. Stříž Jiří. – Hladký J. Stříž Jan. Střídali , Jiříček M. Čech J.

Již tradičně v těchto přípravných zápasech, jsme od první minuty přehrávali soupeře a již ve 3. min. po centru Hladkého J. zakončoval Hladký L. 1 : 0. Další pěkná akce se zrodila v 18. min. kdy jsme rozebrali hostující obranu a po narážečkách Hladkého J. Stříže Jana, zakončil Stříž Jirka. na 2 : 0. Další šance Hrdy Z. a Stříže Jana, byly zahozeny. Soupeř se zmohl jen na několik rohů které nás neohrozily. V 36. min. Jičinský M. zvyšuje s penalty na 3 : 0. Druhý poločas, jako obvykle jsme vypadli z rytmu a soupeř nás začal přehrávat. Přesto tutové šance Pokorného J, Orla T. a zvláště Stříže Jirky, kdy šel sám na branaře, volaly po brance. A soupeř trestal. V 68. min. snižují na 3 : 1. V 88. min, po špatně zahraném postavení mimo hru, upravují hosté na konečných 3 : 2 pro Švábenice. Je jenom škoda, že naše neproměněné šance potom sráží výkon celého mužstva. Tak zas někdy příště. Trenér – MB.

Vytvořeno 14. 3. 2010 8:25