Soběšice – Švábenice

Slovy klasika ” Nejsme muzikanti, abychom pořád vyhrávali” V lesním areálu, se nám za krásného počasí nepodařilo vstřelit branku. Soběšice – Švábenice 3:0 (3:0) Sestava: Petr Uhlíř – Milan Gruber, Michael Jičínský, Tomáš Holiš, Tomáš Orel (70.min Petr Deutsch) – Jan Stříž, Jiří Pokorný, Lukáš Hladký, Vojtěch Kabele (52.min Martin Novotný) – Miroslav Boniatti, Jan Hladký. Žluté karty: 13.min Jan Hladký, 18.min Jiří Pokorný, 24.min Michael Jičínský, 41.min Tomáš Orel.
Všechny branky padly v prvním poločase a naši borci tomu bohužel pouze přihlíželi. Hráli jsme otevřeně a laxně. Ke hráčům jsme přistupovali pozdě a byli jsme pomalí. Pramenily z toho naše fauly a žluté karty na našem kontě. V 25. minutě proti nám rozhodčí odpískal penaltu, kterou veterán Jan Maroši napálil bombou přímo doprostřed branky. Prohráváme casino online 1:0.
V 32. minutě stejný matador zahrával roh. Po břevnu a dalších dvou dorážkách je míč opět v naší síti. Zvýšeno na 2:0. Moc nás to nenakoplo a tak ještě v 42. minutě necháváme po rychlé akci hodně prostoru před velkým vápnem. Utěšená střela končí opět za zády, jinak vynikajícího, Petě Uhlíře. Prohráváme 3:0 a potřebujeme se zvednout.
Druhá půlka je z naší strany mnohem lepší. Daří se nám lépe kombinovat a ohrožovat branku domácích. V 68. minutě je ve vápně faulován Milan Gruber a Jirka Pokorný kope penaltu vysoko nad branku.
Dále makáme, nekecáme a bojujeme již bez karet. Honza Stříž 2x velmi slušně vystřelí a v 75. minutě Honza Hladký trefuje tyč. K brance nic nevede a další jasný faul ve vápně domácích zůstává bez odezvy.
Domácí mají výborně organizovanou obranu a vyčkávají na rychlé brejky. Překonat jejich obranný val se nám nepodařilo. Jejich brejky jsme v druhé půli zvládli už mnohem lépe, i když se to domácím moc nelíbilo a tak v 85 minutě viděl domácí útočník druhou žlutou kartu a musel předčasně opustit hřiště.
Náš výkon v první půlce nebyl ideální, ale druhá půlka již byla mnohem lepší. Pozitivní je, že jsme nesložili zbraně a makali až do konce.