Kučerov B – Švábenice B

22.kolo Kučerov B – Švábenice B 3:3

Béčko přivezlo jeden bod z hřiště Lysovic, kde se hrálo z Kučerovem, za remízu 3:3. Bohužel se hrálo zase ráno v deset hodin a tento čas béčku nebude nikdy vyhovovat. Než jsme se rozkoukali měli jsme v naší brance po střele z hranice vápna. Nás to nerozhodilo a pomalu jsme se začali rozehrávat s výborně hrajícím Mišou a Fíkem. Nakonec se naše hra dočkala úspěchu po střele Miloše Skácela asi z 18 metrů, po tom co se před ním otevřela obrana. Poločas tak skončil 1:1. Do druhé půlky jsme vstoupili s tím že máme na to vstřelit ještě nějaký gól. Po chvíli se nám to také podařilo po rohovém kopu se nemýlil náš nejstarší hráč Milan Šebesta. Pak ale přišlo nečekané vyrovnání Kučerova, kdy se jejich hráč dostal po perfektní přihrávce, skluzem ke střele a trefil míč přímo do šibenice. Pak bohužel přišlo snad jediné zaváhání jinak perfektního rozhodčí. Po jasném ofsidu se zřítil hráč Kučerova sám na brankaře a vstřelil jejich třetí branku v tomto zápase. Stav byl momentálně 3:2 pro Kučerov. Všichni jsme se z posledních sil vrhly na dobíjení branky Kučerova a nakonec minutu před koncem po rohovém kopu Radka Obruči se mu míč vrátil na kratší roh a nekompromisní střelou k bližší tyči vystřelil na branku. Brankář Kučerova nečekal střelu z takového úhlu a tak nestačil dostatečně reagovat a vrazil si míč do branky. Zápas tak skončil 3:3. Bohužel jsem si v průběhu zápasu převrátil zápěstí po srážce s brankařem a tak mám nyní ruku v dlaze. Zápas jsem i tak dohrál. Vím, že samochvála smrdí, ale předseda říkal, že se mám taky pochválit. Já bych spíše pochválil Šišu.