Kroužek – Švábenice

6.kolo muži 14.9.2003 16:00 Kroužek : Švábenice 3:2 (1:2), Radek Obruča, Jaromír Doleček
Na perfektním trávníku za příjemného počasí jsme v první půli předvedli nejlepší výkon za tuto sezónu. Byli jsme jednoznačně lepším týmem a favorizovaný Kroužek pouze čekal co uděláme. První vyloženou šanci měl Dolek. Šel sám po pravé straně na gólmana a trefil pouze boční síť. Potom šel středem a lob mířil těsně vedle branky. Pak kopal Skin přímý kop a těsně minul branku. Měli jsme vyložené šance, ale gól nepřicházel. Dočkali jsme se po přímém kopu Radka Obruče. Trefil parádně šibenici. Pak jedním brejkem zahrozili domácí, ale nic z toho nebylo. Konečně do třetice to vyšlo Dolkovi. Opět šel sám a nezaváhal. Vedli jsme 2:0 a byli jsme opravdu lepším týmem a dělali si Kroužkem co chtěli. Pár minut před koncem poločasu došlo k důležitému střídání v mužstvu Kroužku. Bylo nám to osudné, protože v poslední minutě si s námi pohráli na naší levé straně a slabě hrající Prďa nedokázal vyběhnout, aby byl ofsajd. Na penaltě tím pádem zůstal sám hráč Kroužku a snížil tak na poločasových 1:2. V druhém poločase došlo k totálnímu obratu dění na hřišti. Kroužek začal předvádět perfektní hru a naši hráči pouze přihlíželi a občas nestíhali ani to. Druhý gól v naší síti vzniknul po rychlém pasu na pravou útočnou stranu Kroužku a bohužel zbytečném vyběhnutí, jinak opět vynikajícího, Stěndy. Útočník míč nakopnul před branku kde již Válec nedokázal rozběhnutého hráče podržet. 2:2 Nakonec přišel trest naší špatné docházky (jestli se to dá vůbec tak mírně nazvat) na tréninky. Penalta po zákroku Miry Válka, kdy už hráč mířil sám na branku. Bohužel Stěnda tentokrát nechytil a prohráli jsme tak 2:3. Na naší straně stála za zmínku ještě útočná snaha Fíka, kdy těsně minul tyčku. Zápasu by slušela remíza, ale mi jsme si ji asi za výkon v druhém poločase nezasloužili. Je nutné začít trénovat, abychom vydrželi hrát celý zápas a ne jen první poločas. Kroužek se díky této výhře dostal na první místo průběžné tabulky. SESTAVA: Stěnička, Novotný (Martin Jiříček), Obruča, Hanák, Kozák, Weiss, Válek, Pištělka, Kříž (Kudlička), Doleček, Skácel BRANKY: Obruča, Doleček