Čebín – Švábenice

Čebín – Švábenice 0:3 (0:1) Sestava: Petr Uhlíř – Petr Szeliga, Jiří Pokorný, Petr Knap, Tomáš Orel – Milan Gruber, Vladimír Kuška, Jiří Stříž, Jiří Pospíšil (72. minuta Štěpán Hladký) – Jan Stříž (78. minuta Karel Přecechtěl), Martin Jiříček Branky: 35. minuta Martin Jiříček, 52. minuta Milan Gruber, 77. minuta Jan Stříž, Asistence: 35. a 52. minuta Petr Szeliga, 77. Martin Jiříček, Žluté karty: 14. minuta Vladimír Kuška, 60. minuta Jan Stříž, 87. minuta Tomáš Orel.

Utkání začalo náporem domácích. V prvních patnácti minutách měli domácí tři velké šance. Se štěstím se nám tyto situace podařilo odvrátit. Naši hráči se dostali do šance až v 30. minutě utkání. Akci Honzy Stříže zachránil v poslední chvíli domácí brankař.

V 35. minutě jsme kopali přímý kop. Petr Szeliga rozehrál centr za obranu domácích a velmi důrazný Martin Jiříček dotlačil míč do sítě domácích. Vedeme 1:0. Poločas se již dohrával více casino online v poklidu.

Druhý poločas nám vyšel výborně. Domácí branku jsme ohrožovali neustálými brejky do otevřené obrany. V 52. minutě kopal Petr Szeliga přímý kop cca ze 40 metrů. Jeho pumelici domácí brankař s problémy vyrazil a dobíhající Milan Gruber střelou na vzdálenější tyč vsítil naši druhou branku tohoto utkání. Vedeme 2:0.

V 54. minutě měl Martin Jiříček další šanci, ale domácí brankař tuto střelu kryl. V 77. minutě jsme vstřelili již třetí branku. Po přihrávce Martina Jiříčka udělal Honza Stříž kličku domácímu brankaři a poslal míč do prázdné branky. Vedeme 3:0.

Závěr utkání jsme si již hlídali a snažili se udržet příznivý výsledek bojovností celého mužstva. V závěru utkání v 86. minutě byl ve vápně domácích faulován Jirka Pokorný a Laďa Kuška kopal penaltu. Trefil pouze tyč. Skóre se již neměnilo a utkání skončilo naším vítězstvím 3:0.