Hoštice žáci – Švábenice žáci 2:0 (1:0)

Sestava: Bednář – Pokorný, Behanovský, Kadlík, Cupák – Hrnčiřík, Pozdíšek, Dvořák, Hanák P. – Hanák M., Sedláček

Střídali: Hladký, Novák, Kaláb, Zaoral, Přikryl, Derka

1. poločas:
Utkání jsme nezačali moc dobře a po akci po lajně nás soupeř již v 5. minutě potrestal první brankou. Poté jsme již hru vyrovnali a začali si vytvářet šance. Šanci měl několikrát za sebou Sedláček, ale vždy byl úspěšnější dobře chytající gólman hostů. Poločas tak skončil 1:0.

2. poločas
Bohužel začal jako první. Hned z úvodní akce domácích jsme inkasovali podruhé. V dalších minutách se akce střídali na obou stranách. Nastřelili jsme tyč a soupeř 2 krát vykopával míč z již prázdné branky, ale branku né a né dát. V závěru utkání si už Hoštice náskok udrželi a vyhráli 2:0.

Zhodnocení trenéra:
Zahráli jsme po herní stránce velmi dobré utkání. Vytvořili jsme si spoustu šancí a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem domácích. Hoštice měly více štěstí v koncovce. Také díky tomu jsme si neodvezli ani bod. Mužstvo musím pochválit, že bojovalo až do konce a odvedlo velmi dobrý výkon.