Bohdalice B – Švábenice

12.kolo muži 31.10.2004 14:00 Bohdalice B : Švábenice 4:0 (1:0)
V předposledním zápase jsme jeli na hřiště momentálně prvních Bohdalic. Za hnusného počasí, za neustálého deště na těžkém terénu se nehrál fotbal, ale pouze nakopávaná. V 5. minutě kopal Kozina přímák a z následné akce byl faulován Pavók ve vápně. Byla to první akce a rozhodčí nebyl ještě zahřát na provozní teplotu a tak nepískal. V 6.minutě jsme nakopli dalekonosně odkop a brankař podcenil terén, na kterém získal míč na rychlosti a skončil těsně vedle branky. V 8. minutě přišla akce Bohdalic a míč v naší síti. Rozhodčí po poradě s domácím pomezním odpískal ofsajd a gól neuznal.V 11. minutě odpískal faul před našim vápnem, který nebyl a míč po přímém kopu skončil nad naší brankou.V 13. minutě kopal přímák Kozina a domácí gólman měl opět problémy. V 15.minutě přišla rychlá akce Bohdalic a Milan skluzem umístil míč do autu. Z následného dlouhého autu a střele skončil míč nad naší brankou. V 16. minutě přišla ruka hráče Bohdalic ve středu hřiště, která se nepískala a z následné přihrávky k rohovému praporku přišel centr do našeho malého vápna, kde byl osamocen hráč Bohdalic, který hlavou vstřelil gól. 1:0. Nemáme vůbec žádnou mezihru a pouze nakopáváme. Bohdalice jsou jednoznačně fotbalovější, ale pomalu si zvykají na náš styl hry a nakopávají také. V 23. minutě Peca kopnul přímák k tyči a gólman vyráží na roh. V 24. minutě další rychlá a přímočará akce Bohdalic, kterou zachraňuje Milan Trněný.V 28. minutě se Peca dokázal uvolnit v sevření tří hráčů a nahrál Weissikovi na vápno. Vystřelil a minul. V 31. minutě nás opět po dalším brejku Bohdalic zachránil Milan Trněný. V 33. minutě ještě vystřelil Josef Jiříček nad branku. Poločas skončil 1:0. V druhém poločase přišla ve 3.minutě akce Bohdalic. Jejich hráč zůstal osamocen v rohu velkého vápna. Pohotově vystřelil a trefil křížně šibenici. 2:0. V 10. minutě kopal Roman Dvořák přímák. Kopnul to po zemi a gólman pouze vyrazil, ale Pavók to měl na dlouho nohu. Bohdalice přestali hrát a měli jsme na hřišti převahu. Pomalu se začínalo stmívat a tak hráči vyfasovali čelovky, aby viděli na míč. V 26. minutě rozhodčí pro ofsajd neuznal gól Bohdalic. V 28.minutě po dlouhém autu Bohdalic naskakovali tři naši hráči a jeden nenaskakující hráč Bohdalic, který hlavou zvýšil na 3:0. V 34. minutě přišla naše nejkrásnější rychlá akce na jeden dotyk, ale ve vápně jsme se tak dlouho motali až jsme se zamotali. V 35. minutě jsme si dali po rohovém kopu Bohdalic z hlavy Radžiho vlastní gól 4:0. Rozhodčí pak zápas raději ukončil, protože nebylo vidět, pořád pršelo a nebylo už o co hrát. SESTAVA: Trněný, Pištělka, Obruča, Martin Jiříček, Weiss, Jiříček Josef, Hrnčiřík (Dvořák), Hanák, Petr Novotný, Kozák (Punčochář), Vymazal