Švábenice – Ivanovice na Hané B

11.kolo muži 24.10.2004 15:00 Švábenice : Ivanovice na Hané B 3:3 (3:1) Petr Novotný, Michal Weiss, Martin Jiříček
Místní derby přijel pískat rozhodčí, který nás pískal i v Habrovanech a pískal teprve podruhé ve své kariéře. V Habrovanech mu pomáhali delegovaní pomezní, ale tady byl na vše sám. Jeho výkon se nedá vůbec pojmenovat. Pískal velmi špatně na obě strany. V 3. minutě kopal Peca přímák do zámezí. V 6. minutě si to zopakoval a mířil doprostřed branky. V 8. minutě kopali přímák Ivanovice a centr mířil do vápna, kde náš gólman promáchl a míč naštěstí skončil vedle. V 9. minutě další přímák Ivanovic a další velmi nejistý zákrok gólmana. V 13. minutě Peca zahrával roh na přední tyč, kde se Miša Weiss nebál a hlavou dal gól. Vedli jsme 1:0. V 15.minutě kopal Rosťa roh. Vznikl chaos před brankou Ivanovic. Míč se dostal na okraj k Pecovi, který zatáhl k lajně a tvrdě centroval před branku. Obránce Ivanovic do centru vložil nohu a srazil míč do branky. Vedli jsme 2:0. Ještě v té samé minutě po rozehrání snižují Ivanovice po střele z hranice vápna na 2:1. V 20. minutě dochází k výměně našeho gólmana, který byl velmi silně nejistý. Na jeho místo nastupuje Milan Trněný. Hned v 26. minutě ukázal své umění, když krásnou střelu Ivanovic vytahuje na roh. V 28. minutě Fik nakopl vysoký míč na branku a ten skončil těsně nad břevnem. V 36. minutě Radek Obruča zahrává přímák. Centr míří na Fika, který je zasažen ve vápně loktem do obličeje a rozhodčí nepíská. V 42. minutě další velká šance Ivanovic a Milan opět zázračně chytá. V 45. minutě vznikl po přímáku Miše Weisse závar před brankou Ivanovic a po několika nepodařených odkopech a střel nakonec Mates Jiříček protlačil míč do sítě. Poločas jsme tak vyhráli 3:1. Do druhé půle vyměnili gólmana také Ivanovice. V 3.minutě druhé půle po obrovské chybě naší obrany končí lob na našem břevně a bohužel díky nedůrazu končí míč z hlavičky hráče Ivanovic v naší síti. 3:2. V 10. minutě přichází zbytečný a jasný faul Radka Obruče ve vápně a kope se penalta, která končí na břevně a tak se stav neměnil.V 20. minutě po přímáku Ivanovic končí míč těsně nad naší brankou. V 23. minutě po dalším přímáku naskakovalo pět našich proti jednomu a přesto se mu podařilo odhlavičkovat nedostatečně pokrytému spoluhráči, který srovnává na 3:3. V 28. minutě fauluje Pavók těsně za vápnem a přímák končí ve zdi. V 29. minutě po naší další chybě v malém vápně míjejí Ivanovice míč. V 40. minutě po závaru před naší brankou končí míč v rohu. Zápas skončil remízou 3:3 a doufáme, že se s tímto sudím již nepotkáme, protože nezvládl ani zápas žáků a to co předvedl v derby bylo velmi ostudné. Ivanovice byly jednoznačně lepším týmem, který má mnohem lepší fyzičku a celý zápas měly navrch. Nám se podařilo z minima šancí vytěžit maximum a ze třech střel mezi tyče jsme dali tři góly. Komentář zapsal Čuďa. SESTAVA: Ivo Láník (Trněný), Kudlička (Dvořák), Pištělka, Obruča, Martin Jiříček, Weiss, Jiříček Josef, Hrnčiřík (Vymazal), Hanák, Petr Novotný, Derka. BRANKY: Petr Novotný, Martin Jiříček, Michal Weiss