Švábenice žáci – Ivanovice na Hané 3:1 (1:1)

Sestava: Sedláček – Cupák, Behanovský, Kadlík, Hanák M. – Pozdíšek, Vojáček, Hanák P., Hrnčiřík – Kaláb, Bednář

Střídali: Novák, Derka, Přikryl, Zaoral

Zhodnocení trenéra:

Bez dvou hráčů a s několika nemocnými hráči, jsme museli udělat některé změny v sestavě. V úvodu utkání jsme se dostali do dvou slibných šancí, ale bohužel znovu jako v Habrovanech jsme střelecky vyhořeli. A tak nás v 10.minutě soupeř z rychlého brejku potrestal a ujal se vedení 0:1. V běžící 12.minutě jsme po hezké kombinaci Petra Hanáka a Miry Pozdíška srovnali skóre. Mira Pozdíšek odcentroval a našel před bránou volného Bednáře, který s trochou štěstí přehodil gólmana a vyrovnal na 1:1.
Do konce poločasu jsme byli stále lepší, měli několik dalších vyložených šancí, ale skóre se už nezměnilo.

V poločasové přestávce jsem udělal v kabině vítr a provedl změnu na pozici brankáře. Risk se ve druhé půlce zdařil. Do druhého dějství jsme nastoupili mnohem aktivněji a vytvořili jsme si tlak. Druhou branku se nám podařilo vstřelit po rohovém kopu. V chumlu tečoval míč Sedláček a prodloužil ho na zadní tyč, kde do prázdné branky skóroval Petr Hanák. Poté jsme přidali ještě jednu branku po pěkné střele k tyči skóroval Bednář. Do konce zápasu se již stav nezměnil.

Výkon hráčů byl o něco lepší než v Habrovanech, ale stále děláme velké množství chyb. Jsem rád, že se nám podařilo uhrát 3 body. O to víc mě to těší, že to bylo derby se sousedním mužstvem. Děkuju všem hráčům a divákům a těšíme se na další utkání.