M.Málkovice žáci -Švábenice žáci 3:1 (2:0)

Sestava: Bednář – Pokorný, Cupák, Behanovský, Hanák M. – Pozdíšek, Vojáček, Sedláček, Hrnčiřík – Kaláb, Hladký D.

Střídali: Dvořák, Zaoral, Novák, Přikryl

Branka: Sedláček

Zhodnocení trenéra:

Do Málkovic jsme přijeli odehrát pokud možno důstojný zápas. Od začátku utkání se do nás soupeř zakousl a byli jsme pod těžkým tlakem. Odolávali jsme velmi úspěšně až do 22. minuty utkání. Soupeř měl velký tlak, ale do zakončení bezprostřední blízkosti se nedostával. V běžící 22. minnutě utkání se zblízka prosadil domácí hráč a střelou po zemi poslal domácí do vedení. Minutu na to, střelou z dálky se podařilo domácím vstřelit druhou branku. Do konce poločasu už se nic důležitého nestalo.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a z ojedinělých brejků jsme se dostávali do zakončení. Soupeř měl stále územní převahu, z které vytěžil i třetí branku. Chvíli na to, po dlouhém výkopu Bednáře, stoper hostí udělal chybu a důsledným napadáním Sedláčka se nám podařilo výsledek zmírnit a snížit na 3:1. V poslední minutě utkání po chybě domácí obrany se řitil sám na branku Pozdíšek, ale jeho hezkou střelu domácí brankář vytáhl na roh.

Zápas skončil 3:1.

Hráče bych chtěl pochválit za velmi zodpovědný a bojovný výkon. Soupeři gratuluji a přeji jim hodně štěstí do dalších zápasů. Jejich vítězství bylo zcela zasloužené.