Vyškov B – Švábenice

22.kolo 20.5.2001 Vyškov B – Švábenice 2:2

Áčko dokázalo přivézt z horké půdy ve Vyškově jeden bod po remíze 2:2. Tentokrát posily z béčka mají tyto jména, Miloš Skácel (klasická posila) a Petr Šiška (házel si korunou s Fíkem, kdo z nich pojede). Prvních 30 minut se zápas vyvíjel vyrovnaně. Nakonec v 32 minutě dal Vyškov první gól po rohovém kopu. Ve 40 minutě se nám podařilo vyrovnat po přihrávce Petě Šišky na Tondy Navrátila, který si udělal tři borce a nekompromisně k tyčce zavěsil. Ke konci poločasu po nádherné akci na tři doteky, která začala u naší branky, šel sám na brankaře Tonda Navrátil, ale bohužel tuto šanci spálil. Poločas skončil 1:1. V 10 minutě druhého poločasu po centru Davida Karla za obranu domácích si dal Vyškov vlastní gól. V 30 minutě šel sám na gólmana Miloš Skácel, byl faulován brankařem, bohužel rozhodčí nezapískal a z protiútoku dal Vyškov vyrovnávací gól. Zápas tak skončil 2:2.