Švábenice – Tišnov

Švábenice – Tišnov 2:0 (0:0) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Milan Gruber, Jiří Pokorný, Petr Kabele – Vojtěch Kabele (75. minuta Štěpán Hladký), Miroslav Boniatti, Lukáš Hladký, Jan Stříž (85. minuta Petr Deutsch) – Martin Novotný (90. minuta Tomáš Orel), Jan Hladký Branky: 53. a 64. minuta Lukáš Hladký Asistence: 53. minuta Jan Stříž, 64. minuta Jan Hladký Žluté karty: 79. minuta Jan Stříž, 85. minuta Martin Novotný, 89. minuta Jan Hladký.

Na první máj jsme dohrávali odložené 15. kolo. Přijel k nám celek, na který se nám tradičně daří. Panoval vcelku silný vítr vanoucí od severu, takže se diváci moc neohřáli. Na hru to až takový vliv nemělo. Prvních 15. minut nás soupeř nepouštěl vůbec do blízkosti své branky a snažil se na nás vlítnout. Pak se THE mere mention of tea plantations conjures up images of casino online leafy fields clinging to the sides of sub-continental hills. nám dařilo již lépe kombinovat a začít ohrožovat jejich svatyni.

Celý první poločas byl nemastný neslaný a divák se moc nebavil. Hra se především odehrávala ve středu pole a moc šancí k vidění nebylo. Obě mužstva důsledně přistupovala k protihráčům a k ničemu se navzájem nepouštěla.

Druhá půle již byla svižnější a zlom nastal v 53. minutě po faulu na Honzu Stříže u levé lajny. Přímý volný kop, z ostrého úhlu, zahrával Lukáš Hladký a poslal míč přímo do protilehlé šibenice. Vedeme 1:0. Krásná branka a oživení hry.

Najednou se celá hra více otevřela a diváci viděli mnohem lepší a svižnější fotbal. V 64. minutě byl na rohu velkého vápna faulován Honza Hladký, který by se jinak řítil sám na brankaře. Přímý kop zahrával opět bratr Lukáš. Po první brance zůstali v šibenici ještě nějací pavouci, tak je pro jistotu vymetl ještě jednou. Vedeme 2:0.

Fanoušci našich barev jsou ve varu a ve stoje oslavují dvě krásné branky. Hra se ještě více otevírá a jsou k vidění šance na obou stranách. Další branky již k vidění nebyly a tak čtvrté vzájemné utkání skončilo opět naším vítězstvím.