Švábenice – Pustiměř

Zdravím. Naše poslední utkání sezony 2009/2010 okresního přeboru jsme odehráli ve velice složité situaci. V sestavě chybělo hned 5 hráčů, Stříž H., Jiříček J., Jičínský M., Gruber M., Novotný P., Boniatti M. a Hladký H. nastoupili s nedoléčeným zraněním. Přes tyto potíže jsme uhráli cennou remízu. Švábenice – Pustiměř 1:1 (1:0). Sestava: Stěnička – Knap, Judas, Pokorný, Hrda – Orel, Hladký L., Boniatti, Stříž J, – Hladký H., Jiříček M. Branka: Jiříček M. Přihrávka: Orel. Rohy: 3:2.

Začátek utkání naznačil, že obě mužstva soutěž už jenom dohrávají. Ze spousty nepřesných přihrávek, nedotažených akcí a žalostné střelby, vyčnívala snad jen situace ze 45 min. Kdy Hladký L. vysunul po křídle Orla, který stříleným centrem našel na zadní tyči Jiříčka M., který uklidil míč do sítě 1:0.

Ještě jedna akce domácích hráčů volala po brance. V 53 min Jiříček M. vyslal přihrávkou Boniattiho, ten obešel branaře, ale z úhlu trefil boční síť. Hosté se dostali do jediné šance v 65 min. Chybu Judase a Hrdy využil útočník hostů, když přehodil Stěničku. 1:1.

Po dalším zranění Hrdy v 70 min. se do hry dostal Pýrek a mohl rozhodnout. Jeho tvrdou střelu k tyči, vyrazil hostující branař jen s námahou. Další pohroma přišla v 78 min. Musel odstoupit zraněný Boniatti a tak jsme dohrávali v deseti hráčích. Konec zápasu byl pronás doslova vysvobozením. Sezona skončila, a proto díky všem hráčům za předvedené výkony a hlavně treninkovou morálku. Hráči dokázali, že jejich herní kvalita stoupá a že v příští sezoně je se na co těšit.

Tak zas někdy příště.

Trenér MB.

Vytvořeno 20. 6. 2010 9:51