Švábenice – Podolí u Brna

Po dvoukolovém bodovém půstu, nastalo u nás hodové období a tak tři body zůstaly doma. Švábenice – Podolí u Brna 4:0 (2:0) Sestava: Petr Uhlíř – Michael Jičínský, Tomáš Holiš, Milan Gruber, Tomáš Orel – Petr Deutsch (91.min Roman Novotný), Jan Stříž, Jiří Pokorný, Štěpán Hladký (90.min Vladimír Kuška) – Jan Hladký, Martin Novotný Branky: 24 a 25. min Štěpán Hladký, 64. min Martin Novotný, 85. min Jan Hladký Asistence: 24. min Petr Deutsch, 25. min Michael Jičínský, 64. min Jan Hladký, 85. min Jan Stříž
V uplynulých dvou kolech nebyl náš výkon ideální a tak se nepodařilo získat žádný bod. Nyní absencemi zdecimované mužstvo chtělo všechny fanoušky odměnit za jejich důvěru. Přišlo se jich podívat jako vždy velké množství a všichni si užívali hodovou pohodu.
Hostující mužstvo předvádělo kombinační hru, ale do vyložených šancí se nedostávalo. Nám se podařilo udeřit v 24. minutě utkání z levé strany po přízemním centru Petě Deutsche. V náběhu do malého vápna byl atakovaný Štěpán Hladký, kterému se podařilo jemnou tečí usměrnit míč do sítě. Vedeme 1:0.
O minutu později kopal z levé strany přímý kop Miša Jičínský a opět Štěpán Hladký v náběhu před velkým vápnem zasáhl míč svým nosem. Míč se vznesl jako palice v Mrazíkovi do nevídaných výšin a zapadnul za záda překvapeného gólmana hostů. Vedeme 2:0.
V další minutě se Honza Stříž řítil sám na gólmana hostů, který jeho střelu k tyči dokázal usměrnit na roh. Do konce poločasu se hostům podařilo nastřelit po kombinační akci naši tyč. V síti již žádný míč neskončil.
V druhém poločase nás hosté zatlačili a snažili se stav utkání korigovat svou aktivitou. Plány hostů zmařila v 64. minutě další chyba gólmana hostů, který chtěl udělat kličku důraznému Honzovi Hladkému, který mu míč odebral a naservíroval ho parťákovi na hrotu Marťovi Novotnému, který míč poslal do prázdné branky. Vedeme 3:0.
V 85. minutě se nám ještě podařil brejk a Honza Stříž přihrál na malém vápně Honzovi Hladkému, který dal do prázdné branky poslední gól utkání. Vítězství 4:0.
V příštím kole jste všichni zváni na derby do Ivanovic na Hané, které se odehraje v neděli 7.10.2012 v 15:30.