Švábenice – Komořany

10.kolo muži 12.10.2003 15:30 Švábenice : Komořany 2:2 (1:1) 2x Doleček
Protože jsem zápas neviděl tak pouze z doslechu. V první půli jsme hráli hrozně. Naše hra připomínala zápas v Habrovanech. Náš vedoucí gól vstřelil Jarek Doleček, ale po chybě v obraně Komořany vyrovnaly na poločasových 1:1. V úvodu druhé půle dal opět gól Jarek Doleček a vedli jsme 2:1. Byli jsme nuceni dva hráče střídat kvůli zranění a úvodu druhé půle jsme vystřídali posledního možného hráče. Bohužel došlo k dalšímu zranění a tak jsme hráli půl hodiny v deseti. Bylo to poznat, protože všem už ubývaly síly. Nakonec pár minut před koncem se z hranice velkého vápna pěkně trefil hráč Komořan a vyrovnal na konečných 2:2. V poslední minutě netrefil osamocený Pepa Derka hlavou prázdnou branku. SESTAVA: Stěnička, Kudlička (Novotný), Martin Jiříček, Derka, Hanák, Kozák (Josef Jiříček), Weiss, Válek , Doleček, Skácel (Marianík), Pištělka BRANKY: 2x Doleček