Švábenice – Hoštice

8.kolo 29.9.2001 Švábenice A:Hoštice 0:1
Áčko doma přivítalo mužstvo Hoštic. Hned v úvodu jsme na soupeře zatlačili a měli několik vyložených šancí. Luděk Sádlík šel sám na gólmana, ale nedokázal ho přelobovat, Petr Novotný sám na malém vápně místo střely přihrával ap. Žádnou šanci jsme nevyužili. Soupeře jsme k ničemu nepouštěli a neustále jsme se snažili vstřelit gól. Bohužel se tak nestalo a poločas tak skončil 0:0. Druhý poločas se začal odvíjet ve stejném duchu jako první. Začali jsme více otvírat obranu a neustále tlačit. Soupeř se i přes naši otevřenou obranu k ničemu nedostával. Pak přišla nešťastná chvíle, kdy hráč Hoštic poslal míč do brejku a Tonda Navrátil ho nešťastně zasáhl. Milan Stěnička byl vyběhnutý a už nedokázal zabránit míči v cestě do naší sítě. Prohrávali jsme tak vlastním brankou 0:1. Tahle branka nás dost ovlivnila a začali jsme se dostávat do krize. Soupeř už pouze bránil a mi jsme nedokázali nic vymyslet. Nešťastně jsme tak prohráli 0:1. SESTAVA:Stěnička, Navrátil, Hanák, Weiss, Obruča Petr, Pištělka, Novotný Petr, Hladký Lukáš, Válek, Šmehlík (Vymazal), Sádlík (Hrnčiřík).