Švábenice – Chvalkovice u Bučovic

2.kolo 19.8.2001 Švábenice : Chvalkovice u Bučovic 4:0
Tenhle komentář zpracoval Radži
Áčko doma uvítalo posílené mužstvo Chvalkovic u Bučovic. Od začátku byl zápas velmi vyrovnaný a nebylo jasné kdo vyhraje. Naši hráči hráli velmi dobře a drželi krok se soupeřem. Celá první půle byla vyrovnaná a hrálo se na vysoké úrovni. Poločas tak skončil 0:0. V druhém poločase jsme přidali na důraze a na hřišti to bylo vidět. Po dlouhé přihrávce do velkého vápna brankař hostí míč nakopl přímo do dobíhajícího Lukáše Hladkého, který nekompromisně skóroval. Kapitán hostí si po tomto gólu za protesty vykoledoval červenou kartu. Tenhle moment rozhodl celý zápas. Pak nastoupil na hřiště “nesmrtelný” Rosťa Hrnčiřík a z velkého vápna placírkou k tyči dal náš druhý gól. Pak došlo k vyloučení ještě jednoho hráče Chvalkovic. O zápase bylo rozhodnuto. Po rohovém kopu Rostě Hrnčiříka dal třetí gól nohou Mira Válek. Skóre uzavřel opět Rosťa po střele z velkého vápna, kterou brankař pouze vyrazil zpět na jeho nohu. Po druhé se nemýlil a nekompromisně zavěsil. Zápas tak skončil 4:0. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Hanák, Weiss, Petr Obruča, Lukáš Hladký, Válek, Petr Novotný, Michal Novotný (Hrnčiřík), Hrda, Radek Obruča (Doleček). BRANKY: 2x Hrnčiřík, Lukáš Hladký, Válek.