Švábenice – Chvalkovice na Hané

5.kolo muži 12.9.2004 16:30 Švábenice : Chvalkovice na Hané 0:3 (0:1)
Ve 4 minutě utkání Yen pálil z poloviny vápna a gólman vyrazil na roh. V 17. minutě Yjen utekl středem hřiště a ve vápně byl sražen. Protože pršelo, tak nebylo dobře vidět lajny a rozhodčí po doběhnutí na inkriminované místo ukázal na penaltu. Pomezní hostů, ikdyž nemohl nic vidět, ukázal mimo vápno a tak se kopal pouze přímý kop, který rozehrával Peca a branku přestřelil. V 21. minutě zahráváme druhý roh a způsobíme závar před brankou hosté. V 29. minutě po dalším rohu pálí Josef Jiříček z hranice velkého vápna do šibenice a gólman chytá. V 30. minutě se opakuje stejná situace s penaltou, ale na druhé straně. Rozhodčí kompenzuje a vytahuje to mimo vápno. V 37. minutě se hosté po kolmé akci dostávají za naší obranu a přehazují našeho vyběhnuvšího gólmana. Prohráváme 0:1. Ve 42. minutě kopeme roh a Fík pět metrů za vápnem vypálil těsně vedle branky. V 43. minutě kopou roh hosté a po hlavičce náš gólman vytahuje na další roh. Poločas skončil 0:1. Do druhé půle jsme nastoupili s větším odhodláním. Neustále pršelo a bylo nutné více zabojovat. V 7. minutě zahrávají hosté roh a hlavičkou zvyšují na 0:2. V 13. minutě zahrávají hosté trestný kop a po hlavičce letí míč těsně vedle. Ve 20. minutě střílí Yen první kolmou střelu na bránu v druhém poločase. V 26. minutě jsme měli dva po sobě jdoucí rohy, ale nic z nich nebylo. V 38. minutě druhé půle se předvedl střídající Čuďa, když krásně zatočil míč, který skončil těsně vedle branky. Ve 40. minutě zaútočili hosté. Náš gólman pouze vyrazil a dobíhající hráč hostů střílel do prázdné branky. Obětavý Pavók míč vykopl. Po dalším rohovém kopu hostů vznikl závar a střílející hráč prostřelil vše co mu stálo v cestě. 0:3. V dnešním zápase hráči hostů maximálně využili svých šancí, což se nám bohužel vůbec nepodařilo. Zápas tak skončil 0:3. SESTAVA: Trněný, Vymazal, Obruča, Josef Jiříček, Derka (Kouřil), Petr Novotný, Martin Jiříček, Michal Novotný (Gabrišák), Hanák, Pištělka, Jan Hladký.