Švábenice B – Opatovice

8.kolo 29.9.2002 13:45 Švábenice B : Opatovice 2:4 (2:1), Jaromír Doleček, Miloslav Skácel
Béčko doma na hody přívítalo Opatovice. Hned v úvodu zápasu vsítil gól Skalda po nečekané, vysoké střele kdy brankař hostí udělal chybu a spadl mu míč do branky. Po zbytečné chybě v obraně jsme dostali vyrovnávací gól. Do poločasu ještě vstřelil gól Jarek Doleček, kdy se míč odrazil od tyčky a gólman si míč zanesl do branky. Poločas tak skončil 2:1. Druhou půlku jsem neviděl, protože se Šiša zranil a já ho vezl do nemocnice na chirurgii s kolenem. V druhém poločase totálně zklamala naše obrana a dostali jsme 3 góly. Na závěr Skalda nedal penaltu. Zápas tak skončil 2:4. SESTAVA: Knap, Kuška, Kozák, Šebesta, Kudlička (Gabrišák), Radek Obruča, Šiška (Pištělka), Kříž (Procházka), Šmehlík , Doleček, Skácel. BRANKY: Jaromír Doleček, Miloslav Skácel.