Švábenice B – Moravské Málkovice B

5.kolo 8.9.2002 14:15 Švábenice B : Moravské Málkovice B 2:1 (2:1), 2x Doleček
Béčko doma čekal těžký soupeř z Moravských Málkovic. Po úvodních 15 minutách, kdy hřiště spíše patřilo hráčům Málkovic a dostali jsme gól, jsme se zvedli. Po pěkné akci centroval Jarek Doleček a Radim Kříž hlavou nastřelil tyčku. Bylo jasné, že svou kůži nedáme zadarmo. Gól na sebe nenechal dlouho čekat. Kozina se utrhl z obrany a po parádním centru z pravé strany vsítil hlavou gól Dolek 1:1. Za pár minut na to Šiša házel aut, Dolek ho nakopnul před brankaře, kde zabojoval Skalda. Míč se vrátil zpátky k Dolkovi a ten nekompromisně zavěsil 2:1. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. Bohužel se ke konci zranil Čingi a do druhé půlky musel do branky Rosťa Hrnčiřík. V druhé půlce se hrál vyrovnaný fotbal. Ke konci jsme zabetonovali obranu a zaslouženě vyhráli 2:1. SESTAVA: Knap (Hrnčiřík), Kozák, Šebesta, Kudlička, Michal Novotný, Radek Obruča, Šiška, Procházka (Vraťa Novotný), Kříž (Dobeš), Doleček, Skácel. BRANKY: 2x Jaromír Doleček