Švábenice B – Kučerov B

13.kolo 6.4.2003 13:15 Švábenice B : Kučerov B 0:2 (0:0)
Béčko v prvním domácím zápase jara svedlo “souboj” s mužstvem Kučerova. Hrálo se za neregulérního počasí. Občas se strhla sněhová bouře, že nebylo vidět na krok. Celou domu fučel vítr přímo z Ruska. Po hřišti se snažilo hýbat 22 hráčů plus rozhodčí a nějak to nešlo. První půlku jsme hráli po větru. Bohužel jsme toho nevyužili a to se nám stalo osudným. Kučerov se nedostal za půlku. Poločas 0:0. V druhém poločase jsme se za půlku nemohli dostat mi. Přišel nám na výpomoc Fazula a zařídil přímý kop z velkého vápna. Hráč Kučerova vymetl pavouky v naší šibenici a prohrávali jsme 0:1. Pak ještě Fazula nelenil a vstřelil vlastní gól. Na jeho obranu musím říct, že mu nikdo nic nevyčítal, protože za tak hnusného počasí byl úspěch, že jsme to vůbec dohráli. Musím mu spíše poděkovat, že přišel a byl ochotný hrát. Někteří hráči raději vůbec nepřišli, když viděli jak je hnusně! Zápas jsme se ctí prohráli 0:2. SESTAVA: Knap, Šebesta (Vymazal), Obruča Radek, Kuška, Dobeš, Derka, Rejpal, Punčochář, Hladký Jan, Doleček, Skácel.