Radslavice – Švábenice

Zdravím. Konečně. Dvakrát odložený zápas je za námi. Dvacáté utkání bez porážky v řadě nám upevnilo první místo v tabulce okresního přeboru.Radslavice – Švábenice 0:4 (0:2) Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Jiří Judas, Michael Jičinský, Milan Gruber – Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jiří Pokorný – Richard Jičinský, Honza Hladký. Branky: Richard Jičinský 4x.Přihrávky: Honza Hladký 2x, Lukáš Hladký 1x, Honza Stříž 1x. Střídání: 72 minuta Honza Stříž za Jiří Stříž a 83 minuta Štěpán Hladký za Richard Jičinský.Střely na bránu: 21x Centry: 21x Rohy: 10x.

Na pěkně upraveném trávníku se odehrávalo zajimavé utkání. Domácí ze zajištěné obrany podnikali nebezpečné protiútoky, které naše obrana řešila s přehledem. Důslednost v napadání předvedl v 6 minutě Honza Hladký, který vystihl přihrávku domácího obránce a po průniku do vápna byl faulován. Penaltu proměnil Bary a vedeme 0:1.

Místo klidu do našich řad, se přestala dařit kombinace a střed hřiště jsme přepustili domácím. Naše útoky končily před vápnem a nepřesná střelba nedělala domácím žádné starosti. Až v 32 minutě se dostal do vápna znovu Honza Hladký. Při obcházení soupeře byl sražen. Svou druhou proměněnou penaltou v utkání zvýšil Bary na 0:2.
Další penaltu, po faulu na Lukáše Hladkého, ve 42 minutě už Bary neproměnil.

Další již čtvrtá penalta v tomto utkání se kopala na druhé straně. Michael Jičinský si pomohl faulem a domácí dostali šanci. Bravurním zákrokem zachraňuje Milan Stěnička nulové konto našeho mužstva. Od tohoto okamžiku převzali naši hráči iniciativu na svoje kopačky a jedna akce za druhou se valila na soupeřovu polovinu.V 68 minutě začíná perfektní akci Jirka Judas. Jeho křižnou přihrávku do lajny si zpracoval Jirka Stříž, který si uděĺal dálnici po pravém křídle. Do jeho přihrávky se opřel Lukáš Hladký. Lukyho střelu před domácím brankařem, tečoval Bary a upravuje na 0:3.
Další ukázkovou kombinaci na jeden dotek, předvedli naši hráči v 78 minutě. Lukáš Hladký po průniku středem hřiště předložil Honzovi Střížovy, který po vzoru bratra Jiřího, prošel po lajně a přihrávkou pod sebe našel Baryho. Bary svou čtvrtou brankou v zápase potvrdil naše zasloužené vítězství 0:4.