Račice – Švábenice B

3.kolo 26.8.2001 Račice:Švábenice B 4:0

Béčko jelo odpoledne na stejně otřesné hřiště v Račicích. Nevím zda se to dá vůbec nazvat hřiště, spíše bych řekl skládka odpadu. Bohužel jsme pokračovali ve výkonu z minulého zápasu. Dokonale přetěžovaná obrana z důvodu nefunkčnosti obranných funkcí zálohy se opět projevila. Po jednom z centrovaných míčů se Račicím podařilo vsítit první gól. Bohužel výkon rozhodčího v tomto zápase byl ubohý a v prvním poločase jsme to odnesli druhým gólem v naší síti, po neskutečně obrovském ofsidu dvou hráčů Račic. Třetí gól v naší síti byl po ruce v pokutovém území a následném pokutovém kopu. Poločas tak skončil 3:0 pro Račice. V druhém poločase jsme zvedli hlavu a zatlačili Račice na jejich půli. Na branku Račic se řítil útok za útokem a střela za střelou, bohužel se nic neujalo. V posledních minutách zápasu se už hrálo pouze před brankou Račic a z toho vyplynul brejk domácích, po kterém jsme dostali poslední gól. Zápas tak skončil 4:0 pro Račice a mi si odvezli první prohru na podzim z cizího hřiště. SESTAVA: Knap, Hrnčiřík, Rejpal, Punčochář (Obruča Miroslav), Dobeš, Novotný Michal (Kouřil), Karl, Dragoun, Doleček, Kozák, Šebesta (Skácel).