První zápas

Zdravím. Tak jsme se konečně dočkali. V polovině přípravného období, jsme konečně odehráli utkání se soupeřem z Pačlavic, s kterým se potkáme i v soutěži. Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě. Veselý P.- Knap P. Jičinský M. Pokorný J. Dvořák R.- Orel T. Hladký L. Novotný P. Stříž Jiří. – Jiříček M. Stříž Jan. Střídali, Gruber Milan, Čech Jiří. Utkání skončilo výhrou 5 : 4 pro Švábenice, poločas 4 : 0. Střelci branek : Novotný Petr 3x, Stříž Honza 1x, Jiříček Martin 1x. Ale po pořádku.
V 10 min, dlouhý výkop Veselého, zpracoval Honza Stříž, po kličce obránci následovala střela 1:0. V 15 min se uvolnil Honza Stříž a jeho přihrávka pod sebe našla Petra Novotného který zakončil na 2:0. Běžela 17 min, když Jirka Stříž nachystal tutovku pro Martina Jiříčka, který po kličce branařovi, do prázdné branky zvyšuje na 3:0. Ve 20 min, se prosadil Jirka Stříž, který našel Petra Novotného, který nadvakrát překonal branaře, 4:0. Po tomto drtivém začátku jsme hru kontrolovali až do konce prvého poločasu. Druhý poločas nezačal příliš dobře. V 52 min snížili Pačlavice na 4:1 a v zápětí na to po špatném odkopu Veselého to bylo 4:2. V 70 min centr Pačlavic skončil v síti 4:3. Povedená akce v 85 min, Honza Stříž perfektním centrem vyzval Petra Novotného, který hlavou do šibenice dal svou 3 branku, 5:3. Účet zápasu ukončili hráči Pačlavic kteří v 87 min, po centru do vápna snížili na konečných 5:4 pro Švábenice. V tomto zápase nám ještě chyběli zranění hráči:Boniatti M, Stěnička M, Hladký J, Jiříček J, Judas J, Hrda Z, Novotný M. Po zapojení těchto hráčů se kvalita mužstva jistě ještě zvedne. Tak zas někdy příště. Trenér- MB

Vytvořeno 21. 2. 2010 9:26