Medlánky – Švábenice

Medlánky – Švábenice 1:1 (0:1) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Petr Knap, Milan Gruber, Petr Deutsch (84. minuta Filip Navrátil) – Vojtěch Kabele, Jiří Stříž (76. minuta Patrik Navrátil), Jan Stříž, Jiří Pospíšil – Petr Kabele (60. minuta Štěpán Hladký), Jan Hladký Branka: 5. minuta Jan Hladký Asistence: 5. minuta Petr Kabele.

Utkání jsme začali aktivně a dobrou kombinační hrou jsme si ihned vypracovali dvě šance. Druhá šance v 5. minutě utkání se nám podařila využít. Po krásné střele Honzy Hladkého z hranice velkého vápna jsme šli do vedení. 0:1.

Domácí se dostali k ohrožení naší branky v 11. minutě. Naše nedorozumění v obraně a domácí hráč byl před naším brankařem osamocen. Střelu se Petrovi Uhlířovi podařilo vytěsnit na roh.

V 17. minutě jsme kopali přímý kop a Petr Deutsch poslal míč těsně vedle tyče. V 27. minutě domácí trefili z boku naši tyč. O dvě minuty později ještě zazvonilo naše břevno po střele z voleje. V 33. minutě byla k vidění naše rychlá kombinace po ose Honza Hladký a Honza Stříž. Zablokovaná střela skončila na rohu. Do konce první půle převzali aktivitu spíše domácí a hrozili neustále po standartních situacích.

V úvodu druhé půle začali domácí tlakem, který se nám dařilo díky dobré poziční hře odrážet. V 54. minutě utekl po křídle Honza Hladký. Centroval do vápna, kde Petru Kabele chyběl krok k dorážce do prázdné branky.

V 58. minutě kopali domácí přímý kop z boku a střelou na přední tyč se jim podařilo srovnat stav utkání na 1:1.

Po této brance se hra vyrovnala a obě mužstva hrála spíše na jistotu. Měli jsme ještě asi tři slibné šance, které se nepodařilo využít. V 74. minutě dostal míč za obranu Honza Hladký a v samostatném úniku byl faulován domácím hráčem, který musel odejít předčasně pod sprchy.

Přesilovku se nám nepodařilo využít a utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1.