Kučerov B – Švábenice B

2.kolo 18.8.2002 10:00 Kučerov B : Švábenice B 6:2 (2:1), Petr Šiška, Miloslav Skácel
Béčko vyjelo poprvé v nové sezóně na hřiště soupeřů. Hrálo se v 10 ráno v Kučerově. První gól, který rozhodčí uznal byl vykřičený hráči domácího mužstva a rozhodčí ho bohužel uznal i přesto, že míč nepřekročil brankovou čáru. Bylo jasné, že rozhodčí je neschopný a dokazoval to po celý zápas. V jedné chvíli Peťa Šiška nevěděl co s míčem, vystřelil asi z 30 metrů a dal vyrovnávající gól. Do poločasu se Kučerovu podařilo vstřelit ještě jeden gól po centru za obranu a zachrápání obránců. Poločas 2:1 pro Kučerov. V poločase nám rozhodčí sdělil, že bohužel už má víc jak 50 let a nestíhá pískat. To všechny pěkně nasralo a druhý poločas byl plný nadávek, nervozity, faulů a vzájemného osočování. Pan rozhodčí Stuchlík byl opravdu neschopný a měl by se soudcováním raději skončit. Kučerov vstřelil třetí gól po centru od rohového praporku. 3:1. Po krásné přímočaré akci dal gól Miloš Skácel. 3:2. Bohužel jsme potom odpadli fyzicky a k tomu ještě nepoužitelný rozhodčí Stuchlík. Nakonec Kučerov vyhrál zaslouženě 6:2. Oproti áčku jsme svojí hrou vůbec nepřesvědčili. SESTAVA: Knap, Obruča Radek, Dobeš, Kozák, Novotný Michal (Šebesta), Procházka, Šiška, Kříž, Gabrišák, Derka, Skácel. BRANKY: Šiška, Skácel.