Kroužek – Švábenice

13.kolo 3.11.2002 13:30 Kroužek : Švábenice 4:2 (3:1)
Áčko hrálo poslední zápas na škváře v Rousínově s Kroužkem. Hned v úvodu jsme se ujali vedení po nečekané střele Romana Kouřila z velké vzdálenosti. Trefil to krásně bombou k tyči a vedli jsme 1:0. Bohužel po chvilce se domácím podařilo vyrovnat po špatném odkopu obránce se míč rychle vrátil a po lobu skončil v naší síti. Vyrovnáno 1:1. Po rohovém kopu domácích míč před čarou Čuďa vyrazil rukou. Rozhodčí rozhodl, že už byl gól. 1:2 jsme prohrávali. Po dalekonosném lobu se míč ocitl na břevně naší branky, brankař nedosáhnul a míč spadl přímo před úplně samotného hráče Kroužku, pro kterého již nebyl problém dopravit míč do naší sítě. Poločas tak skončil naší prohrou 1:3. V druhém poločase jsme pěkně zatlačili a po přímém kopu Čudě jsme snížili na 2:3. Byli jsme lepším týmem na hřišti. Bohužel po jasném ofsajdu přišel čtvrtý gól v naší síti. Měli jsme několik vyložených šancí, ale další branku se nám již nepodařilo vsítit. Zápas tak skončil naší prohrou 2:4. SESTAVA: Indra, Sedlařík (Josef Jiříček, Jan Hladký), Dvořák, Weiss, Doleček, Kouřil, Hanák, Obruča Radek, Vymazal, Stěnička, Pištělka. BRANKY: 2x Roman Kouřil