Hráč 20.kola fotbalunas.cz

Martin Novotný:  “Mé srdce bije 100 % pro Švábenice”

Hráčem 20. kola OP Vyškov se stal Martin Novotný ze Švábenic. Dnes Vám s ním přinášíme rozhovor. Co plánuje do budoucna a je-li spokojený s výkonem týmu se dozvíte v tomto rozhovoru.

Můžete se nám krátce představit pro ty, kteří Vás neznají?
Od mládí jsem kmenovým hráčem Švábenic. Působil jsem také v týmu žáků v Drnovicích, když ještě Drnovice hrály první ligu. V období dorosteneckého věku jsem hrál divizi v Morkovicích. Za muže jsem hrál pouze ve Švábenicích, kde se mi podařilo hrát nejvýše 1. B třídu. Většinu své kariéry jsem působil na postu záložníka a útočníka. Nyní jsem byl nucen z důvodu zranění našeho brankaře nastoupit proti týmu Radslavic také do branky.

Proč si myslíte, že jste byl nominován do sestavy kola a co zapříčinilo Vaše vítězství?
Vůbec nevím, kdo mě nominoval. Pravděpodobně jsem byl nominován, že jsem velkým srdcařem, fotbal strašně prožívám a jsem na hřišti díky svému vystupování více vidět.

Momentálně se Váš tým ocitá v druhé polovině tabulky a reálně je ještě možný sestup, jak to vidíte Vy?
Naše postavení v tabulce není ideální a díky postavení týmů z vyškovského okresu v 1. B třídě, je velmi reálné ohrožení sestupu. Snažíme se z této situace dostat, co nám síly stačí. V našem týmu došlo po sestupu z 1. B třídy k velmi výrazné obměně hráčů, které se odrazilo na postavení v tabulce. Snažíme se bojovat, ale někdy chybí také kousek štěstí, aby se podařilo uhrát důležité 3 body. Věříme, že se nám okresní přebor podaří zachránit.

Poslední zápas proti Brankovicím Vám vyšel a soupeř Váš výkon chválil, byl jste i Vy spokojený?
Spokojený jsem s výsledkem utkání, ale můj výkon mohl být lepší, protože jsem měl více šancí, které jsem nevyužil.

Plánujete do budoucna opustit tým Švábenic a hrát jinde (popř. ukončit kariéru)?
Ne nemám to v plánu, mé srdce bije na 100% pro Švábenice. Vzhledem k tomu, že mě fotbal velmi baví, tak v nejbližších letech neplánuji kariéru ukončit.

Vaše životní motto?
Život je jedná velká párty, proto ho žijme na plno!

Sledujete stránky fotbalunás.cz, jak se Vám líbí?
Stránky sleduji nepravidelně, jakmile se večer dostanu k počítači. Většinou se snažím být přímo na několika utkáních za víkend osobně a vidět na vlastní oči jak se daří ostatním týmům přímo na hřišti.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://www.fotbalunas.cz/clanek/950/martin-novotny-me-srdce-bije-100-pro-svabenice/