Club News podzim 2016

Po delší době přinášíme aktuální informace o dění v klubu, změnách a novinkách. Po roce ve třetí třídě se naši muži vrací zpět do Okresního přeboru. O postupu se rozhodlo dodatečně. Vítěz třetí třídy FKD B nemohl vzhledem k účasti svého A týmu v okresním přeboru postoupit a tak další v pořadí byly Komořany, které postup odmítly. Nabídky na postup tedy využil Pustiměř. Následně účastníci okresního přeboru Ivanovice na Hané podaly přihlášku do třídy. Nabídka na postup do okresního přeboru byla nabídnuta našemu klubu. Tuto nabídku jsme využili a tak v sezóně 2016/2017 budeme hrát okresní přebor.

Náš klub uzavřel smlouvu s klubem z Moravských Málkovic o společném družstvu dorostů. Budou hrát v Moravských Málkovicích pod jejich hlavičkou. Aktuálně zde působí Tomáš Dvořák, Martin Hanák, Radek Cupák a Jiří Novák. Věříme, že jim budete fandit. Děkujeme Laďovi Grmelovi za spolupráci a ochotu tuto dohodu uzavřít.

U týmu žáků dochází ke změně na trenérském postu. Trenérem žáků je nyní Martin Frgál, vedoucím týmu Lenka Hrnčiříková a asistentem Petr Vojáček. Mění se také soutěž, kterou budou žáci hrát. Nyní budou hrát v sestavě 7+1 a setkají se také s týmy z okresu Brno venkov, který tuto soutěž nemá a tak některé kluby budou hrát v našem okrese Vyškov. Změna je také v termínu domácích utkání, která budou sehrána v neděli v 15:30.

U týmu přípravky se ujal trenérského postu Lukáš Hladký. Naši nejmenší budou hrávat domácí utkání v sobotu jako předzápas mužů.

Vzhledem k zásadním změnám v přestupním řádu, náš klub opustilo několik hráčů a několik jich přišlo. Již není možné využít hostování a střídavých startů a je možný pouze přestup.

Náš klub opustili:
Miroslav Boniatti – Ivanovice na Hané
Michael Jičínský – Ivanovice na Hané
Vojtěch Kabele – Ivanovice na Hané
Michal Petřek – Drnovice
Josef Jiříček – Pačlavice
Tomáš Pokorný – Pačlavice
Tomáš Kocourek – Pačlavice
Jan Derka – Vyškov

Do našeho klubu přišli:
Martin Bednář – Ivanovice na Hané
Milan Raus – Pustiměř
Jakub Novotný – Staré Město pod Sněžníkem
Lukáš Langhammer – Bohdalice
Michal Kříž – Vyškov

Klub pravděpodobně ještě opustí:
Marek Hladký – Vyškov
Martin Jiříček – Pačlavice
Petr Horvath – Vyškov
David Hladký – Moravské Málkovice