Chvalkovice u Bučovic – Švábenice

15.kolo 31.3.2002 Chvalkovice u Bučovic:Švábenice 3:2
Áčko se poprvé na jaře představilo na hřišti soupeře. Hrálo se v Chvalkovicích u Bučovic, kteří hrají také na špici třetí třídy. Hned v úvodu udělala obrana Chvalkovic chybu, kterou svým důrazem využil Lukáš Hladký ke vstřelení první branky. Vedli jsme 1:0. Po pár minutách na to nám po kraji utekl protihráč a bylo vyrovnáno 1:1. V prvním poločase se nám ještě podařilo nastřelit dvě tyčky. Po jednom vysokém míči se podařilo soupeři přeskočit našeho brankaře (tentokrát to byl Radži) a vstřelit druhý gól. Poločas tak skončil v náš neprospěch 1:2. V druhém poločase jsme hráli lépe než soupeř, ale po chybě našeho obránce (nesmím ho jmenovat, protože to v hospodě poručil) na polovině hřiště se soupeři podařilo obejít tři naše hráče a vstřelit gól na 1:3. Nakonec se nám podařilo po uvolnění Milana Stěničky na velkém vápně snížit na 2:3. V tomto utkání jsme mi tvořili hru a soupeř dával branky, využíval brejkových situací a zvítězil 3:2. Bohužel jsme ztratili další body. SESTAVA: Punčochář, Hrnčiřík, Dvořák, Weiss, Šiška, Vraťa Novotný (Vymazal), Petr Novotný (Sádlík), Válek,Hrda, Stěnička, Hladký Lukáš (Petr Obruča), BRANKY: Lukáš Hladký, Stěnička